× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

برمودای عشق

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

صفحات کتاب : 236

کنگره : PIR۸۳۴۳‭‬ ‭/‮الف‬۸‏‫‭ب۴ ۱۳۹۸

دیویی : ۸‮فا‬۳/۶۲

کتابشناسی ملی : 5670296

شابک : 978-600-459-551-3

سال نشر : 1398

خلاصه اثر

هوای سرده زمستانی خیابان شلوغ، انگار نه انگار که سرده، البته بیشتر جوون ها توی خیابون بودن توی گل فروشی ها و عروسک فروشی و شکلات فروشی ها شب ولنتاینه دست هر دختری یه پاکت بود که روش پر بود از پوشال های رنگی و قلب های کوچیک، فکرم درگیر این بود که آیا واقعا همه اینها آدمها عاشق هستن یا ادای عشق رو در میارن؟

همینطور که راه می رفتم صدای دو تا دختر جوون پشت ویترین یه مغازه توجه ام رو جلب کرد. دختری که پالتو قرمز و شال سفیدی بر سر داشت به دوستش می گفت: مهشید اینو برای سجاد بخرم یا برای سامان؟

دوستش در جوابش گفت: سامان که بی افت نیست یه خرس و چند تا شوکلات از سرشم زیاده برای سجاد خوب خرید کن که هم خوشتیپه هم پولداره هم حسابی جبران می کنه واست و هردو زدن زیر خنده و من در تعجب و مبهوت از اینکه دنیا چقدر عوض شده یه دختر همزمان توی شب عشق برای دو نفر کادو میخره...

کتاب الکترونیکی

6,000 تومان

حجم : 780.4 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 227

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات