× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
2 / 4

همیشه مسافر

روایت داستانی مهندس شهیدمصطفی چمران

نوع اثر : کتاب

ناشر : فاتحان

نویسنده :

صفحات کتاب : 144

کنگره : PIR8243 ‭/ص4423‏‫‬‮‭ھ8 1391

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 3003621

شابک : 978-600-6033-68-6

سال نشر : 1391

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

دریافت این اثر

کتاب‌الکترونیکی 600 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

سکوتی سرد و سنگین همه جا را فرا گرفته بود؛ سکوتی که به آرامش پیش از توفان می مانست و روح و روان او را به سختی آزرده می کرد. با این همه، گاه و بی گاه صدای تک تیری نیز به گوش می رسید. هوا هم حتی سنگین شده بود امروز؛ و این، نفس کشیدن را برای او دشوار می کرد.

به سختی می توانست باور کند که طی چند ساعت اخیر آن همه وقایع گوناگون در اطرافش روی داده باشد. اکنون او رویدادهای آن روز ظهر و ماجراهای پس از آن را در ذهن خویش مرور می کرد.
ظهر به بچه های خانه ی پاسداران فرمان داده بود تامقداری گچ بردارند و با آن H بزرگی روی زمین بکشند و به این صورت مکانی را برای فرود هلی کوپترها مشخص کنند.

مناسب ترین نقطه برای این کار، محوطه ی کنار بهداری بود؛ آنجا بر فراز تپه. به این ترتیب، تقریباً دو ساعت از ظهر گذشته بود که نخستین هلی کوپتر در مکانی که بچه ها مشخص کرده بودند، فرود آمد. هلی کوپتر اول مقداری مهمات و غذا به همراه داشت، و این مسأله نوری از امید را در دل های بچه ها روشن می کرد. آن ها دریافتند که هنوز هم می توانند به رسیدن کمک دلخوش باشند ...

کتاب‌الکترونیکی

600 تومان

حجم : 566.0 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 144

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات