1 / 3

ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت

نویسنده :

ارائه دهنده : آذرسا

گوینده : نازنین آذرسا

موضوعات


دانلود کتاب ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت

نوع محصول: صوتی
حجم دانلود: 42.5 مگا بایت
5,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت اثر ایرج شرفی، راهنمایی کاربردی در جهت ارتباط موثر برقرار کردن با دیگران است، چرا که برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای ارتباطات نقش به سزایی دارد.

اهمیت برقراری ارتباط با دیگران در جامعه امروزی بر هیچ کس پوشیده نیست. شما در هر شغل و حرفه ای که باشید به برقراری ارتباط با دیگران نیاز مبرم دارید. ارتباط به معنای انتقال یک پیام از شخصی به شخص دیگر است. افراد زیادی قادر به برقراری ارتباط نیستند چون نمی دانند چگونه و چه زمانی باید پیام خود را به دیگران منتقل کنند.

محبوبیت و مقبولیت شما وابستگی زیادی به توانایی برقراری ارتباط با دیگران دارد. لذا در این کتاب صوتی خیلی صریح و شفاف نکاتی بیان شده که با رعایت آن ها می توانید ارتباطی موثر با دیگران برقرار کنید و تاثیرگذار باشید. برخی از این نکات آن قدر ساده و معمولی به نظر می رسند که شاید اصلا آن ها را جدی نگیرید. شاید هم همین حالا شما بسیاری از این نکات را رعایت می کنید. این توصیه ها را جدی بگیرید و به تک تک آن ها با قدرت تمام عمل کنید تا ببینید چه تغییرات شگرفی در روابط تان ایجاد می شود.

ارتباط تان را با دیگران حفظ کنید. گاهی به آن ها زنگ بزنید، گاهی قرار بگذارید و با آن ها ملاقات داشته باشید. شماره آن ها را غیر از تلفن همراه تان در دفترچه کوچکی یادداشت کنید تا در صورت پاک شدن شماره ها از تلفن همراه تان ارتباط تان با دیگران قطع نشود. گاهی هدیه ای برای آن ها بخرید. حفظ روابط می تواند در موفقیت شما بسیار اثرگذار باشد. البته نیاز نیست ارتباط خود را با هرکسی حفظ کنید. یادتان نرود با افرادی که مانع شما هستند برای رشد و پیشرفت، قطع رابطه کنید.

افراد دوست دارند درباره خودشان حرف بزنند؛ از کارهای عجیبی که انجام داده اند، موفقیت هایی که کسب کرده اند، جسارت ها و شجاعت هایی که به خرج داده اند. اگر تمایل دارید دایره ارتباط تان را با فردِ خاصی گسترش دهید، از او سؤال بپرسید و اجازه دهید برایتان صحبت کند و شما گوش شنوا باشید.

زاویه دیدتان را تغییر دهید، خودتان را جای دیگران بگذارید. کمی به مسائل از زاویه دید آن ها به موضوعات نگاه کنید، کمی از مسیر را با کفش های آن ها قدم بزنید تا بتوانید شرایط و موقعیت های آن ها را درک کنید و بتوانید ارتباط بهتری را شکل دهید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات