1 / 3

نظام مدیریت زندگی

مدیریت زمان برای سریعتر به نتیجه رسیدن

موضوعات


دانلود کتاب نظام مدیریت زندگی

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 3.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 152
9,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب نظام مدیریتی زندگی نوشته آنتونی رابینز که با نام برنامه ریز زندگی نقب شناخته می شود، شبیه به هیچ یک از شیوه هایی که پیش از این دیده اید نیست. نه تنها عملکردهای مورد انتظار متعددتان را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه ابزارهای پیچیده تری را هم عرضه می کند که شاید فقط از یک نظام پیچیدهٔ مدیریت پروژه انتظار داشته باشید.

نظام برنامه ریزی زندگی نقب، یک انقلاب ذهنی است، خواسته ها و مسؤولیت های عظیم تان را به گونه ای هیجان انگیز تحقق می بخشد تا بتوانید به چیزی معنادار دست پیدا کنید. مجبورتان می کند از خودتان سؤال های جدیدی بکنید و به این ترتیب کمک تان می کند متمرکز شوید و زندگی تان را تعریف کنید. وقتی بدانید به دنبال چه نتایجی هستید، بلافاصله برایتان واضح می شود که چگونه به آن ها برسید.

روش برنامه ریزی سریع یا «نتیجه قصد برنامه» که به دست آنتونی رابینز (Anthony Robbins) ابداع شده، شیوه ای مطمئن است که به مدد آن می توانید هر چیزی را که می خواهید تصور کنید، بگیرید و به واقعیت تبدیل کنید. نقب در هستهٔ خود، یک نظام تفکر است. در واقع مهم ترین نتیجه ای که با استفاده از این شیوه به دست می آورید، این است که شما را چنان تعلیم می دهد که به نحوی جدید فکر کنید و به این ترتیب باعث می شود بر چیزی تمرکز کنید که به راستی برایتان از هر چیز دیگری در زندگی مهم تر است. وقتی در این جهت متمرکز بشوید، به تدریج نه تنها نتایج فوق العاده ای رقم می زنید، بلکه مهم تر از همه، در این مسیر به سطح فوق العاده ای از رضایت فردی هم خواهید رسید.

روش های سنتی برنامه ریزی باعث می شود که بر یک سؤال خیلی مشخص تمرکز کنید: «لازم است چه کاری انجام بدهم؟» فهرست های کارهای در دست اقدام می تواند شما را مشغول کند و خط کشیدن روی یک مجموعه از کارها می تواند توهم پیشرفت را در شما ایجاد کند. اما آیا هیچ وقت شده که همه چیز را از فهرست کارهای در دست اقدام خود خط بزنید و باز حس کنید در عمل به هیچ چیزی دست پیدا نکرده اید؟ فرق بزرگی بین حرکت کردن و نتیجه گرفتن وجود دارد.

این ها چیزهایی است که این شیوه می تواند برای انجام شان به شما کمک کند:

تبدیل هر ایده به واقعیت با استفاده از یک فرایند برنامه ریزی ساده، جایگزینی «فهرست کارهای در دست اقدام» با یک برنامهٔ روزانه که زمانتان را حداکثر و موفقیت شما را تضمین می کند، یکی کردن برنامه ریزی و زمان بندی برای پروژه های کوتاه مدت و بلندمدت شخصی و حرفه ای شما، ایجاد یک تصویر ذهنی متقاعد کننده برای آن زمینه هایی از زندگی تان که برایتان بیشترین اهمیت را دارند.

در بخشی از کتاب نظام مدیریتی زندگی (Life management systems) می خوانید:

شاید روند برنامه ریزی هفتگی، مهم ترین قطعه در کل سیستم باشد، چون همان چیزی است که تضمین می کند شما تمام اجزای برنامه ی زندگیتان، پروژه هایتان و هر چیزی را که برایتان در زندگی مهم است، در زندگی روزمره به کار بگیرید و در کنار هم قرار دهید. کامل کردن این روند در حدود یک ساعت تا یک ساعت ونیم زمان می برد. البته یادتان باشد که در چند هفته ی اولی که این کار را انجام می دهید، ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 152

کنگره : BF637 /م8‏‫‬‭ر2167 1390

دیویی : ‏‫‬‭158/1

کتابشناسی ملی : 2624588

شابک : 978-964-236-429-9

سال نشر : 1390

فهرست

خوش آمدید
اساس
فلسفه ی نقب
چگونه استفاده از نظام نقب به شما سود خواهد رساند
نقب، نوعی هنر است
زمان چیست؟
قدرت تمرکز
قدرت پرسش ها
پرسش ١: برای رسیدن به چه نتیجه ای متعهد هستید؟
پرسش ٢: قصدتان چیست؟ چرا می خواهید این کار را انجام بدهید؟
پرسش ٣: برنامه ی اجرایی بزرگ تان چیست؟ اقدامات مشخصی که لازم است انجام بدهید تا به این نتایج برسید چیست؟
معرفی: رضایت مندی بیشتر
ایجاد برنامه ی زندگی
معرفی: نیروی پیش برنده ی شما
نیروی پیش برنده ی شما
تصویر ذهنی نهایی شما
قصد نهایی شما
هویت شما
اصول اخلاقی شما
ارزش های شما
معرفی: زمینه های بهبود
زندگی من
تصویر ذهنی شما برای موفقیت
معرفی: زمان بیشتر
تبدیل اضطراب به موفقیت: قدرت تکه کردن
نقب یک نظام تکه کردن بصری است
پنج گام اساسی برنامه ریزی
چگونه هفته ا ی ایده آل را برنامه ریزی کنید
استفاده از برنامه های پروژه به عنوان راهی به سوی توانمند شدن
خلاصه
ساعت قدرت
راهبردهای قدرت
زمان بندی به روزرسانی برنامه های نقب
فهرست یادآور پنج گام اصلی
اشتباه های معمول
پرسش های متداول
فرم های نقب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات