کتاب پنج دقیقه ی خوب

در کنار کسی که عاشقش هستید

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی پنج دقیقه ی خوب

حجم دانلود: 4.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 236

کتاب پنج دقیقه ی خوب شامل 100 تمرین صبحگاهیست که به شما کمک می کند در تمام روز آرام و متمرکز باشید. در نظر شما پنج دقیقه ممکن است زمانی بسیار کوتاه یا بسیار بلند به نظر برسد. اما از نظر جفری برنتلی و وندی میلستاین شما باید به زمان حال بیشتر توجه داشته باشید و همین پنج دقیقه که در کنار کسی که عاشقس هستید را می گذرانید از دست ندهید.

زندگی ممکن است بسیار شلوغ، رضایت بخش یا سرسام آور باشد. به ویژه در این روزها گاهی ممکن است در زندگی احساس پوچی و نارضایتی کنیم. با این حال، دریک چشم برهم زدن یا یک لحظه، همه چیز ممکن است تغییر کند. این کتاب به شما کمک کند بیشتر به زمان حال توجه داشته باشید، ارتباط کامل تری با زندگی تان برقرار کرده و آن را غنی و سرشار کنید.

وقتی شما عاشق کسی می شوید، هر لحظه ای که با او سپری می کنید به منزلهٔ گذر یک عمر می ماند، اما بیایید واقع بین باشیم همان طور که زمان سپری می شود رابطه ها نیز تغییر می کند. تربیت بچه ها، انجام کارهای روزمره، وظایف مشکل و دیگر موارد زندگی بین شما و همسرتان قرار می گیرد. بنابراین برای حفظ پیوند عمیق و صمیمیت بیشتر با همسرتان نیاز به کمی تمرین دارید، اما لازم نیست انجام این تمرین ها همهٔ وقت شما را بگیرد، با تمرین های سادهٔ کتاب پنج دقیقه ی خوب (Five Good Minutes With The One You Love) شما قادر خواهید بود با صرف پنج دقیقه در روز ارتباط خود را با همسرتان محکم تر و عاشقانه تر نمایید.

کتاب پنج دقیقه ی خوب نوشتۀ جفری برنتلی (Jeffrey Brantley) و وندی میلستاین (Wendy Millstine) برای شماست اگر:
- مایل باشید زندگی تان را غنی و سرشار کنید اما آن قدر سرتان شلوغ است و تعهدات متعدد دارید که گمان نمی کنید وقت داشته باشید فعالیت دیگری را به برنامه تان اضافه کنید.
- نمی دانید برای خوشحال تر و راضی تر بودن چه کارهای دیگری می توانید انجام دهید.
- اغلب آن قدر احساس خستگی می کنید که قدرت و توانایی بر عهده گرفتن مسؤولیت دیگری را ندارید. حتی توانایی انجام کاری را که می دانید به نفع شماست، ندارید.
- کنجکاو هستید و مایلید رویکردهای متفاوتی را برای کشف زندگی درونی و بیرونی و اسرار انسان بودنتان به کار گیرید.

از دیدگاه کتاب پنج دقیقه ی خوب، این پنج دقیقه ای که شما در زمان حال حضور دارید (یعنی متوجه زمان حال هستید، نه غرق شدن در افکار گذشته و آینده)، به شما کمک می کند به فردی تواناتر و جالب تر تغییر پیدا کنید. در واقع برنامه ای روشن برای اعمالتان تعیین می کنید و با تمام وجود دست به عمل می زنید. وقتی برای انجام تمرینات این کتاب که هدفش ایجاد آرامش و وارهیدگی در شماست تمام توجه، قصد و اشتیاق قلبی خود را به کار بگیرید، آگاهی و پیوند عمیقی را با زندگی شکل می دهید، ارتباطاتتان غنی می شود، مهربانی و خرد را در خود رشد می دهید، که در این صورت پنج دقیقه تان به درستی به پنج دقیقۀ خوب تبدیل می شود.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها کتاب پنج دقیقه ی خوب

مشخصات کتاب پنج دقیقه ی خوب

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 236

کنگره : BF637/م4‏‫‬‭ب4 1388

دیویی : 158/1

کتابشناسی ملی : 1183427

شابک : 978-964-412-836-6

سال نشر : 1388

نظرات درباره کتاب پنج دقیقه ی خوب