کتاب دایره المعارف عاشقی (مجلس چهاردهم)

برداشتی آزاد از کتاب مجالس المواعظ شیخ جعفر شوشتری

5 از 1 نظر

کتاب صوتی

حجم دانلود: 9.8 مگا بایت

خلاصه کتاب دایره المعارف عاشقی (مجلس چهاردهم)

معرفی کتاب صوتی دایره المعارف عاشقی

سریال صوتی «دایرةالمعارف عاشقی» برداشتی آزاد از کتاب «مجالس المواعظ» شیخ جعفر شوشتری است. نویسنده ی این کتاب، حامد حجتی، با نیم نگاهی به کتاب مجالس المواعظ تنها راه رهایی از دغدغه ها و پریشانی ها و سرگشتگی های انسان معاصر را توسل به سرور و سالار شهیدان عبدالله الحسین (ع) می داند.


حامد حجتی با بیانی شیوا و جذاب روایت خود را رنگ و بوی دلنوشته می بخشد و محمدحسین بابایی با خوانشی قوی و لحنی اندوه ناک مصیبت های واقعه ی عاشورا را به شنونده منتقل می کند. علاوه بر این، حجتی به مراحل و وقایع نصب ضریح مطهر حضرت سیدالشهدا (ع) اشاراتی دارد.


این کتاب شامل سه بخش است که اکنون قسمت نخست آن را می شنوید.«مجالس المواعظ» حاوی سخنرانی های (۱۴ سخنرانی) شیخ جعفر شوشتری در سیزده روز اول محرم الحرام و اربعین سال ۱۲۹۷ قمری در نجف اشرف است.


در این کتاب، عمق مصائب اباعبدالله الحسین (ع) بیان شده است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها دایره المعارف عاشقی (مجلس چهاردهم)

مشخصات کتاب دایره المعارف عاشقی (مجلس چهاردهم)

نوع اثر : کتاب

مجموعه اثر : سریال صوتی دایره المعارف عاشقی

نظرات درباره دایره المعارف عاشقی (مجلس چهاردهم)

98914****7106

بسیار ناراحت بودم و اندکی علامت افسردگی داشتم. شب نتوانسته بودم بخوابم. دلم خواست کتاب صوتی گوش کنم.این کتاب را دیده و گوش دادم. گریه ان گرفت. اما جنس این گریه با گریه ناشی از افسردگی فرق داشت. امام حسین علیه السلام واقعا برای من آغاز زندگی شد. روایت یابن الشبیب بزرگ ترین درمان روانشناسی است.

1398/12/15

پاسخ