× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کانسپت 1001 فرم ساختمانی

برای طراحان؛ پرفروش ترین کتاب معماری در زمینه کانسپت

نوع اثر : کتاب

ناشر : افریز

نویسنده : ,

صفحات کتاب : 109

کنگره : ‏‫‬‭NA۲۷۶۰

دیویی : ‏‫‬‭‭۷۲۱

کتابشناسی ملی : 5750362

شابک : 978-622-95283-3-4

سال نشر : 1398

برچسب ها: معماری

خلاصه اثر

پرفروش ترین کتاب معماری در زمینه کانسپت
کاربردی ترین کتاب معماری کانسپت

کتاب کانسپت 1001 فرم ساختمانی (برای طراحان) نوشته ی فرانسوا بلانسیاک، پرفروش ترین اثر در زمینه ی معماری است و شیوه های جدیدی از اندیشیدن را به طراحان معماری آموزش می دهد که باعث می شود، بتوانند آزادنه تر فکر کنند و طراحی انجام دهند و در جهت ساخت سازه های مختلف با فرم های متفاوت و بدون محدودیت تلاش کنند.

کتاب کانسپت 1001 فرم ساختمانی (برای طراحان) (Siteless 1001 building forms) توسط یک جوان معمار فرانسوی به نام فرانسوا بلانسیاک (Francois Blanciak) نوشته شده است که حرف های زیادی برای تمام معماران جهان دارد و با مطالعه ی آن دید بهتر و بیشتری به موارد و عناصر معماری خواهید داشت.

همچنین این اثر در تیراژ بالایی در چندین کشور از جمله: ایالات متحده آمریکا، چین، دانمارک و ژاپن به چاپ رسیده است و از کاربردی ترین کتاب های معماری کانسپت محسوب می شود.

کتاب‌الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 8.6 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 109

موضوعات

فهرست

قدردانی
مقدمه
فصل اول: هنگ کنگ
فصل دوم: نیویورک
فصل سوم: کپنهاگ
فصل چهارم: لس آنجلس
فصل پنجم: توکیو
فصل ششم: مقیاس و تناسب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات