کتاب پیروزی

از اصول ثابت شده ی استراتژی نظامی برای کسب موفقیت بیشتر در تجارت و زندگی شخصی خود استفاده کنید

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 1.1 مگا بایت
صفحات کتاب : 326

خلاصه کتاب پیروزی

از اصول ثابت شده ی استراتژی نظامی برای کسب موفقیت بیشتر در تجارت و زندگی شخصی خود استفاده کنید.

کتاب حاضر با عنوان اصلی (Victory) اثری از برایان تریسی (Brian Tracy) می باشد که با ترجمه ای از کوروش محمودی، توسط انتشارات افریز منتشر شده است.

هدف کتاب حاضر این است که: ایده ها و استراتژی های کارآمدترین مردان و زنان در هر زمینه ای را به شما معرفی کند و ابزارهای خاصی را برای کسب پیروزی در زندگی شخصی و تجاری در اختیار شما قرار دهد. همان طور که یک فرمانده ی نظامی با بهترین سربازان، مهمات و تجهیزات بر نیروی دشمن برتری دارد، یک فرد با بهترین ابزارهای تفکر بر رقبای خود برتری دارد.

هدف نویسنده از نوشتن این کتاب برای شما این است که باعث صرفه جویی زمانی در کسب مهم ترین اهداف شخصی و تجاری شما شود. مهم ترین اصول نظامی برای پیروزی و بهترین ابزارهای تفکر برای کسب موفقیت بزرگ را دراین مطلب به شما معرفی می شود. شما می توانید از این اصول و ابزارها در بقیه عمر خود برای پیروزی و کسب موفقیت در زندگی شخصی و تجاری استفاده کنید.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"هر چقدر اطلاعات بیشتر و بهتری درباره ی بازار خود و رقبای خود داشته باشید، تصمیمات بهتری برای موفق شدن در بازار خواهید داشت. فرماندهان نظامی و رهبران تجاری دائما اطلاعات بیشتری را به دست می آورند و از آنها برای بهبود تصمیمات تاثیر گذار بر عملیات تجاری خود استفاده می کنید.

یک اطلاعات جدید و غیر منتظره می تواند موقعیت رقابت و روش تجاری شما را تغییر دهد و برتری شما را فراهم کند. تمام استراتژی تجاری برای کسب حفظ مشتریان است. محدودیت اصلی توانایی شما برای کسب اطلاعات و حفظ مشتریان دلخواه خود، همان اقدامات رقبای شماست؛ شرکت هایی که خواهان مشتریان شما هستند."

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 326

کنگره : 637BF

دیویی : 1/158

کتابشناسی ملی : 5773464

شابک : 978-622-95283-2-7

سال نشر : 1398

نظرات