1 / 3

دانلود کتاب تک همسری عاشقانه

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 1.3 مگا بایت
صفحات کتاب : 351
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

اگر در حال حاضر در زندگی زناشویی با مشکلاتی روبه رو هستید، با خواندن کتاب تک همسری عاشقانه (مهارت های ارتباطی برای دوام عشق) می فهمید که تنها نیستید و درک می کنید که نه شما و نه همسرتان هیچکدام مشکلی ندارید و تنها مهارت های لازم برای زندگی زناشویی موفق را نیاموختید. جان گری در این کتاب به سوالاتی جواب می دهد که پدر و مادرتان جواب آن را نمی دانستند.

کتاب تک همسری عاشقانه (Mars And Venus Together Forever) شما را در مسیر جدیدی هدایت می کند و آموزه ها و مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به زندگی زناشویی موفق را در اختیارتان می گذارد. این کتاب بذر جدیدی به شما تقدیم می کند که وقتی آن را بکارید و آبیاری کنید، نهال رابطه ای از عشق و محبت شکوفا می شود و می توانید از سودمندی حاصل از آن بهره مند شوید.

کتاب تک همسری عاشقانه اثر جان گری (John Gray)، راهنمای ارزشمندی است و به شما می گوید که چطور با همسرتان ارتباط برقرار کنید و چطور ارتباط عاشقانه تان را عمیق تر کنید.

مادران ما نمی توانستند به دخترانشان آموزش دهند چطور احساساتشان را ابراز کنند که شوهرشان را در حالت دفاعی فرو نبرد، یا چطور خواهان حمایت شوهرشان باشند که او واکنش مثبت نشان دهد. آن ها نمی دانستند چطور به همسرشان توجه نشان دهند بدون این که برای او مادری کنند یا بیش از حد از خودشان مایه نگذارند. آن ها نمی دانستند چطور خواسته های شوهرشان را برآورده کنند بدون این که خواسته های خودشان را نادیده بگیرند. آن ها در خشنود کردن شوهرشان به بهای نادیده گرفتن نیازهای خودشان تبحر داشتند.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 351

کنگره : ‏‫‬‮‭‬‮‭HQ۸۰۱‏‫‮‭/گ۴ت۸ ۱۳۹۲

دیویی : ‏‫‬‮‭۱۵۸/۲

کتابشناسی ملی : 3163949

شابک : 978-964-236-503-6‬‬

سال نشر : 1392

نظرات