1 / 3

دانلود کتاب بهتر از خوب

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 2.7 مگا بایت
صفحات کتاب : 197
9,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

زیگ زیگلار در کتاب بهتر از خوب توضیح می دهد که چگونه می توان با غلبه بر هراس ها در زندگی به کیفیتی در سطح بالا دست یافت. می توانید با خواندن این کتاب به چیزی بیش از آن چه در رویا می دیدید دست پیدا کنید.

زیگ زیگلار نویسنده ای انگیزه دهنده، سخنرانی بزرگ و تاجری موفق است. بگذارید این استاد انگیزه دهنده در کتاب بهتر از خوب (Better Than Good) به شما کمک کند که از اندیشه شکست بگذرید و موفقیت را به شکلی جدید برای خود معنی کنید. بگذارید زیگ به شما الهام ببخشد تا به زندگی بهتر از خوب برسید.

زیگ زیگلار (Zig Ziglar) در این کتاب مطالبی را با شما در میان می گذارد که طی سال ها به او انگیزه های فراوان داده اند و از شما می خواهد در زندگی تان از این مطالب استفاده کنید. زیگ یقین دارد که کتاب «بهتر از خوب» می تواند زندگی شما را اندک اندک بهتر کند. نتیجه نهایی کار، تصویری زیبا، هدفمند و موفق خواهد بود. این کتاب به شما کمک می کند تا زندگی مورد نظرتان را به دست آورید؛ یک زندگی که «از خوب بهتر است.»

جملات برگزیده کتاب بهتر از خوب:

- نود درصد الهام، عرق کردن است.
- از تنها چیزی که باید بترسیم خود ترس است.
- اندیشه های خود را تغییر دهید تا دنیایتان تغییر کند.
- اگر در اولین قدم موفق شدید، حیرت زدگی خود را پنهان کنید.
- نمی توانید منتظر الهام باقی بمانید. باید با حقایق به سر وقت او بروید.
- شما آن کسی که فکر می کنید نیستید، آن چه فکر می کنید، هستید.

در بخشی از کتاب بهتر از خوب می خوانیم:

انگیزه به شما امکان حرکت می دهد اما عادت ها شما را به مقصد می رسانند. وقتی انگیزه را تبدیل به یک عادت می کنید، به هر جایی که می خواهید می رسید و در راه رسیدن به آن هم به شما خوش می گذرد.

انگیزه روی زندگی شما نفوذ قدرتمندی دارد. زیرا همیشه مقدم بر تصمیم گیری است. وقتی تصمیمات به دنبال منطق گرفته می شوند تعهدی که تولید عمل و اقدام می کند صورت خارجی پیدا می کند. برای این که عمل و اقدام موثر واقع شود، آموزش مناسب باید در کار باشد. وقتی عمل و اقدام به طور منظم تکرار می شوند، رفتار را تغییر می دهند. تغییر رفتاری منجر به شکل گیری عادت می شود. اگر این عادت خوب و به جا باشد امکان رسیدن به زندگی بهتر از خوب فراهم می گردد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 197

کنگره : ‏‫‬‮‭BV۴۵۰۱/۳‏‫‬‮‭/ز۹ ب۹ ۱۳۹۵

دیویی : ‏‫‬‮‭۲۴۸/۴

کتابشناسی ملی : 3995371

شابک : 978-964-236-704-7

سال نشر : 1395

نظرات