× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

چراغ باهم بودن ما

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

صفحات کتاب : 120

کنگره : BF575‭‬ ‭/ع5‏‫‬‭ص7 1387

دیویی : 152/41

کتابشناسی ملی : 1192944

شابک : 978-964-412-857-8

سال نشر : 1387

خلاصه اثر

«چراغ با هم بودن ما» نام نوشته هایی درباره عشق و دوست داشتن از نویسنده معاصر، مهرنوش صفایی است. کتاب دو بخش دارد بخش اول درباره عشق و دوست داشتن و حد و حدود آن است و بخش دوم ضرب المثل ها و سخنانی از بزرگان درباره این موضوع:

هیچ شده در یک رابطه احساس قربانی بودن کنید؟… احساس کنید بازنده شده اید و شکست خورده اید؟!… آنقدر بخشیده اید و دریافت نکرده اید که به پوچی رسیده اید؟! هیچ شده احساس کنید هر چه می گویید و می کنید، بی فایده است؟ شده احساس کنید همهٔ محبت و توجه و علاقهٔ شما نادیده گرفته می شود و مثل یک زبالهٔ بی ارزش به زباله دان زمان سپرده می شود؟… چند بار شده که وقتی صبح از خواب بلند می شوید از اینکه فردی در زندگی عاطفی شماست احساس خوبی نداشته باشید و شبها وقت خواب همهٔ خاطرات خوشی که از او مرور می کنید مربوط به گذشته های دورتان باشد؟

شده هیچ حادثهٔ خوشحال کننده و هیچ موقعیتی چنگی به دلتان بزند را در زندگیتان احساس نکنید؟… شده احساس بی ارزشی کنید و حس کنید که لبخند و اشک شما و شادی و غمتان دیگر خریداری ندارد؟ شده حتی شب وقت خواب از ته دل آرزو کنید که صبح فردا را نبینید؟ یا آرزو کنید که کاش می شد برگردید و دوباره از نو شروع کنید؟

کتاب الکترونیکی

10,900 تومان

حجم : 292.6 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 67

موضوعات

فهرست

آیا می شود دوست نداشت؟
دوست داشتن یا دوست داشته شدن
چه کسی را باید دوست بداریم؟
چگونه دوست داشتنی بهتر است ، معامله ای یا بی عوض
چگونه دوست بداریم
مخلص کلام
چقدر باید دوست داشت؟
عشق تعهد می آورد یا تعهد عشق؟
آیا باید اعتماد کرد؟
تا کجا باید ادامه داد؟!
چه می شود که به بیزاری می رسیم؟
چرا معمولا زنان در یک رابطه عاطفی بیشتر سرخورده می شوند؟
آیا می شود فرصتی دوباره داد؟
آن پنج اصل طلایی عبارتند از:
با خاطره محبت از دست رفته چه باید کرد؟
فصل آخر
پایان نامه

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات