چراغ باهم بودن ما

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 292.6 کیلو بایت
صفحات کتاب : 120
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

«چراغ با هم بودن ما» نام نوشته هایی درباره عشق و دوست داشتن از نویسنده معاصر، مهرنوش صفایی است. کتاب دو بخش دارد بخش اول درباره عشق و دوست داشتن و حد و حدود آن است و بخش دوم ضرب المثل ها و سخنانی از بزرگان درباره این موضوع:

هیچ شده در یک رابطه احساس قربانی بودن کنید؟… احساس کنید بازنده شده اید و شکست خورده اید؟!… آنقدر بخشیده اید و دریافت نکرده اید که به پوچی رسیده اید؟! هیچ شده احساس کنید هر چه می گویید و می کنید، بی فایده است؟ شده احساس کنید همهٔ محبت و توجه و علاقهٔ شما نادیده گرفته می شود و مثل یک زبالهٔ بی ارزش به زباله دان زمان سپرده می شود؟… چند بار شده که وقتی صبح از خواب بلند می شوید از اینکه فردی در زندگی عاطفی شماست احساس خوبی نداشته باشید و شبها وقت خواب همهٔ خاطرات خوشی که از او مرور می کنید مربوط به گذشته های دورتان باشد؟

شده هیچ حادثهٔ خوشحال کننده و هیچ موقعیتی چنگی به دلتان بزند را در زندگیتان احساس نکنید؟… شده احساس بی ارزشی کنید و حس کنید که لبخند و اشک شما و شادی و غمتان دیگر خریداری ندارد؟ شده حتی شب وقت خواب از ته دل آرزو کنید که صبح فردا را نبینید؟ یا آرزو کنید که کاش می شد برگردید و دوباره از نو شروع کنید؟

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 120

کنگره : BF575‭‬ ‭/ع5‏‫‬‭ص7 1387

دیویی : 152/41

کتابشناسی ملی : 1192944

شابک : 978-964-412-857-8

سال نشر : 1387

نظرات