× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 5

زبان بدن؛ تن گفت

کشف افراد از روی ژست های رفتاری

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : پویا ودایع

ویراستار : مهسا درویش

صفحات کتاب : 95

کنگره : BF۶۳۷‭‬ ‭/ز۲‏‫‬‭س۸ ۱۳۹۶

دیویی : ۱۵۳/۶۹

کتابشناسی ملی : 4608600

شابک : 978-964-236-827-3‬‬

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست های رفتاری نوشته هاروی سگلر یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن، به شما نشان خواهد داد که چگونه زبان بدن افراد را به طور موثری خوانده تا وضعیت تعامل به نحوی تغییر یابد که نتیجه بهتری از آن حاصل شود.

ویژگی ای که این کتاب را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است، این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است. زبان بدن (تن گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره کنندگان باید به آن توجه کنند.

کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست های رفتاری (Body language)، یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال 2016 نوشته و منتشر شده است و شامل گام ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و کسب مزایای زیادی که خواندن زبان بدن برای ما به ارمغان می آورد است. ما انسان ها همواره در حال برقراری ارتباط بوده و این کار را با استفاده واژه ها و بدن های خود انجام می دهیم.

گاه پیش می آید که واژگان ما یک چیز می گویند ولی بدن های ما چیز دیگری می گویند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد. مثلا وقتی که شما با استفاده از واژه ای بنا به هر دلیلی می گویید که حالتان خوب است اما در واقع این طور نیست. واژگان شما می گویند که حالتان خوب است اما اگر کسی به زبان بدن شما بنگرد، متوجه می شود که حال شما خوب نیست.

هاروی سگلر (Harvey Segler) با ارائه مثال هایی شفاف در این کتاب به شما کمک می کند از درون لاک رویاهای خود بیرون آمده و به آن ها حقیقت ببخشید. ابتدا از نحوه نشستن خود شروع کرده و سفر خود را به سوی هدیه ای ادامه دهید که نامش درک زبان بدن است. این سفری است که زندگی شما را تغییر خواهد داد.

در بخشی از کتاب زبان بدن می خوانید:

بارها در تبلیغات دیده اید که قدرت چیزی را نشان می دهند که بر کف دست شما جای می گیرد. دلیل روشن استفاده از این مقایسه در تبلیغات این است که کف دست شما چندان بزرگ نیست و تصور این که قدرتی آن چنانی می تواند در کف دست شما جای گیرد، یک شگفتی به شمار می رود. اما نباید زود قضاوت کرده و کف دست خود را دست کم بگیریم. کف دست شما، بخش حساس و باارزشی از بدن شماست. ارتباط مغز با کف دست بیش از ارتباط آن با هر جای دیگر بدن شماست.

کتاب الکترونیکی

8,500 تومان

حجم : 401.1 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 83

موضوعات

فهرست

مقدمه مترجم
مقدمه نویسنده
فصل اول: یک زبان واقعی دیگر
فصل دوم: سکوت هزار واژه
فصل سوم: ذهن چیره بر بدن یا بدن چیره بر ذهن
فصل چهارم: روش های پنهان خوانش زبان بدن
فصل ششم: دست دادن مخفیانه
فصل هفتم: قدرت کف دست
فصل هشتم: خواندن زبان بدن

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات