× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

سیزدهمین قصه

کتاب پرفروش نیویورک تایمز، فروش بیش از سه میلیون نسخه و ساخت فیلم

نوع اثر : کتاب

ناشر : نسل نواندیش

نویسنده :

مترجم : نفیسه معتکف

ویراستار : حمیده رستمی

صفحات کتاب : 551

کنگره : PS۳۵۶۳‭‬ ‭/ت۴‏‫‬‮‭س۹ ۱۳۹۶

دیویی : ۸۱۳/۶

کتابشناسی ملی : 4824391

شابک : 978-964-236-861-7

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

کتاب پرفروش نیویورک تایمز، فروش بیش از سه میلیون نسخه و ساخت فیلم


کتاب سیزدهمین قصه اثر داین سترفیلد، ماجرایی پر رمز و راز دارد که نمی توان لحظه ای آن را زمین گذاشت و بعد از خواندن آن هم مدت ها در ذهن باقی خواهد ماند. رمان سیزدهمین قصه یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز است که تاکنون بیش از سه میلیون نسخه فروش داشته است. باید گفت بعد از خواندن این کتاب شیفته اش خواهید شد.

مارگارت، نویسنده جوان که از کودکی با کتاب آشنا بود، متوجه می شود که خواهر دو قلویش در هنگام تولد فوت کرده، آگاهی از این مسئله و برملا شدن رازهایی زندگی اش را دگرگون می کند. هم زمان، خانم وینتر، نویسنده ی معروف، در نامه ای از مارگارت می خواهد زندگینامه ی او را بنویسد. مارگارت در طی ملاقات هایش با خانم وینتر با دوقلوهایی با شخصیت هایی کاملا متفاوت و فراز و نشیب زندگی آنان از دوران کودکی تا بزرگسالی آشنا می شود و سرانجام به راز آنان و واقعیت سیزدهمین قصه (The Thirteenth Tale)، قصه ای در دل قصه هایی دیگر که جایش در تمام آثار خانم وینتر خالی است، پی می برد.

داین سترفیلد (Diane Setterfield)، رمان نویس و نویسنده ی انگلیسی است که از رونامه گاردین عنوان "معشوقه هنر داستان نویسی" را به یادگار برده است. سترفیلد در سال 1964 در بارکشر در انگلستان بدنیا آمد. پرفروش ترین رمان داین سترفیلد سیزدهمین قصه است که تاکنون بیش از 3 میلیون نسخه آن به فروش رفته و در 38 کشور مختلف ترجمه و منتشر شده است.

در بخشی از متن رمان سیزدهمین قصه می خوانید:

من با آدم هایی که عاشق حقیقت هستند ضدیتی ندارم، مگر زمانی که داستان سرایی درباره صداقت را شروع کنند، که در این صورت همنشینی کسل کننده می شوند و طبیعتا من هم معذب می شوم، به خصوص از شیوه ای که عده ای از آنان در این مورد به کار می برند. اما اگر آن ها مرا تنها بگذارند، من هم کاری به کارشان ندارم.

غرولند من به عاشقان حقیقت نیست، بلکه صرفا به خود حقیقت است. در مقایسه با قصه، چه یاری و تسلایی در حقیقت وجود دارد؟ حقیقت چه حسنی دارد، آن هم در نیمه شب، در تاریکی، وقتی باد همچون خرس در بخاری دیواری نعره می کشد؟ وقتی صاعقه دیوار اتاق خواب را روشن می کند و باران با آن ناخن های بلندش تق تق روی پنجره می کوبد؟ نه. وقتی شدت ترس و سرما از آدم توی رختخوابش یک مجسمه می سازد، نباید انتظار داشت که حقیقت ناب و مستحکم به کمکش بیاید. آن موقع به تنها چیزی که نیاز داری تسکین و آرامش صریح یک قصه است: امنیت آرامش بخش و تکان دهنده یک دروغ.

کتاب الکترونیکی

15,900 تومان

حجم : 2.2 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 497

موضوعات

فهرست

آغاز راه
نامه
قصه مارگارت
قصه سیزدهم
ورود
ملاقات با خانم وینتر
و این گونه آغاز کردیم...
باغ
مریلی و کالسکه بچه
دکتر مادزلی و همسرش
اتاق مطالعه دیکنز
سالنامه ها
در بایگانی بن بری هرالد
ویرانه
غول مهربان
قبرها
نیمه راه
هستر وارد می شود
جعبه زندگی ها
چشمی در پسِ سرخدارها
پنج نُت
معاینه
تو به روح اعتقاد داری؟
بعد از هستر
او رفته!
بعد از چارلی
باز هم انجل فیلد
پشت و رو بافتن جوراب
میراث
جین ایر و کوره
آوار
باغ نقره ای
الفبای آوایی
نردبان
شامگاه بی پایان
اشک هایی که به سنگواره تبدیل شد
رمزگشایی در زیر آب
مو
باران و کیک
تجدید دیدار
هر کس قصه ای دارد
روزهای دسامبر
خواهران
دفتر خاطرات و قطار
تخریب گذشته
دفترچه خاطرات هستر، قسمت دوم
پایان راه
شبح توی قصه
استخوان ها
نوزاد
آتش سوزی
آغاز
برف
تولدت مبارک
سیزدهمین قصه
سرانجام

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات