1 / 5

انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

Speak English Like and American

موضوعات


دانلود کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 1.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 252
17,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید به قلم ایمی جیلت، دربردارنده ی تلفظ لغاتی است که در کتاب الکترونیکی با همین نام در کتابراه منتشر شده است. این کتاب مکمل نسخه الکترونیک بوده و جهت تقویت زبان انگلیسی منتشر شده است.

اگر تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارید و مایل هستید مانند یک فرد انگلیسی سخن بگویید، پس از شنیدن کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید (Speak English like an American: learn more idioms & expressions that will help you speak like a native) می توانید به این هدف برسید.

یکی از راه های صحبت کردن مثل یک فرد انگلیسی زبان، استفاده از عبارات غیر رسمی و اصطلاحات است. انگلیسی آمریکایی سرشار از اصطلاحات است و این عبارات و اصطلاحات غیر رسمی و محاوره ای را در یک کتاب آموزش زبان رسمی نخواهید یافت بلکه بیشتر آن ها را در مکالمات روزمره می شنوید. این اصطلاحات همچنین در کتاب ها، روزنامه ها، مجلات و برنامه های تلویزیونی وجود دارند. اما ایمی جیلت (Amy Gillett) در این کتاب به شما کمک می کند تا این اصطلاحات و عبارات محاوره ای و غیر رسمی را بهتر استفاده کنید.

مطالعه کتاب و کتاب هایی از این قبیل بی شک به شما کمک می کند تا دانش زبانی خود را در این زمینه بالا برده و بتوانید از آن ها در مکالمات خود استفاده کنید و درک بهتری از آن ها داشته باشید. همچنین گوش دادن به فیلم ها و سریال های آمریکایی برای تقویت مهارت شنیداری و مهم تر از همه تقویت لهجه آمریکایی بسیار مهم است.

اصطلاحات به زبان جان می دهند. اگر به اصطلاحات مسلط شوید و خوب آن ها را فرا گیرید گفتار شما طبیعی تر و زیبا تر خواهد شد و آنچه را که می بینید و می شنوید بهتر درک خواهید کرد. اغلب زبان آموزان اصطلاحات را کلمه به کلمه یا لفظ به لفظ معنی و ترجمه می کنند.

اگر شما هم این چنین کلمه به کلمه معنی و ترجمه کنید از معنایی که حاصل می شود سردرگم خواهید شد. به همین دلیل است که کار با اصطلاحات سخت و دشوار است. در واقع، اصطلاحات به صورت گروهی عمل می کنند نه مجزا، یعنی اگر شما هر کلمه را جداگانه ترجمه و معنی کنید چیزی از آن اصطلاح نخواهید فهمید و معنایی که به دست می آید نامفهوم است.

باید در نظر داشت که ترتیب کلمات در هر اصطلاح اغلب تغییرناپذیر است. به بیانی دیگر، وقتی می خواهید در گفتار و مکالمه از اصطلاحات استفاده کنید نباید ترتیب کلمات تغییر کند و بهم بخورد. سعی کنید اصطلاحات را به گفتار و نوشتار روزمره خود بیافزایید همانطور که هر روز لغات جدید را می آموزید و به دامنه لغاتتان اضافه می کنید. بی شک از اینکه انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید لذت خواهید برد.

علی رغم وجود کتاب های زیادی که در زمینه آموزش زبان و لغات وجود دارد، کمتر کتابی می توان در زمینه آموزش اصطلاحات و عبارات محاوره ای و عامیانه در انگلیسی آمریکایی یافت.

بیشتر تمرکز زبان آموزان و دانشجویان زبان بر کتاب های آموزشی رسمی است غافل از اینکه برای درک بهتر فیلم ها و سریال های آمریکایی نیاز به درک و دانش بیشتری در زمینه اصطلاحات محاوره ای و عامیانه است چرا که در همه فیلم ها و سریال ها و مکالمات روزمره مردم آمریکا این عبارات و اصطلاحات زیاد به چشم می خورد.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 252

کنگره : PE۱۱۳۱

دیویی : ‏‫‬‮‭۴۲۸/۲۴‮فا

کتابشناسی ملی : 5841577

شابک : 978-622-99630-5-0

سال نشر : 1398

فهرست

مقدمه نویسنده
یادداشت مترجم
درس 1- روز کاری باب
درس 2- باب با خبرهای بد به خانه برمی گردد
درس 3- روز مدرسه ی تد
درس 4- روز مدرسه ی نیکول
درس 5- تد عصر از خانه بیرون می رود
درس 6- سوزان در خانه می ماند و کلوچه می پزد
درس 7- سوزان باب را استخدام می کند تا کسب و کارش را اداره کند
درس 8- تد گروه راک تشکیل می دهد
درس 9- نیکول به دنبال مقام ریاست
درس 10- باب از ویلج مارکت بازدید می کند
درس 11- باب در معامله حسابی چانه می زند
درس 12- سفارش بالا برای کلوچه های باب
درس 13- امبر برای پختن کلوچه می آید
درس 14- نیکول برای سخنرانی انتخاباتی اش تمرین می کند
درس 15- باب کلوچه ها را به ویلج مارکت می برد
درس 16- کارول خبرهای خوبی به باب می دهد
درس 17- همه مشغول پختن کلوچه می شوند
درس 18- نیکول در آستانه ی انتخابات
درس 19- باب از کارول که عصبانی است تماسی دریافت می کند
درس 20- سوزان تماسی غیر منتظره دریافت می کند
درس 21- سوزان خبرهای خوب را به بقیه می دهد
درس 22- باب مهمانی ناخوانده دارد
درس 23- امبر ترانه ای می نویسد
درس 24- تد خبرهای خوب بیشتری با خود به خانه می آورد
پاسخنامه ی تمرین ها
فهرست اصطلاحات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

98936****0760

بهترین کتاب برا یادگیری زبان به لهجه آمریکایی البته باید دایره واژگان محدود به مقاطع تحصیلی نباشی

1398/9/1

پاسخ