× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

پاسداران حرم

یادمان شهدای مدافع حرم خوزستان

موضوعات


خرید کتاب پاسداران حرم

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 12.0 مگا بایت
صفحات کتاب : 192
4,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

شهیدی که در سوریه، عراق و در هر مکان و زمانی شهید شده باشد، همانند این است که جلوی در حرم امام حسین(ع) شهید شده است؛ چرا که اگر این شهیدان نبودند اثری از حرم اهل بیت(ع) نبود.
مقام معظم رهبری(مدظله)

مجموعه پیش رو به سفارش موسسه سرلشکر شهید دکتر احمد سوداگر به مناسبت پنجمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر دکتر حاج احمد سوداگر و به یاد شهدای مدافع حرم استان خوزستان منتشر شده است. ترتیب اسامی در فهرست- به جز شهید احمد سوداگر- بر اساس تاریخ شهادت شهدا، تنظیم شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم :
"روایت ابراهیم اصل غوابش، برادر شهید:
پدر شهید اصل غوابش که به ملاعلاوی (ملا علی) و یک شخصیت دینی در حصیر آباد معروف بود، مدتی به عنوان پیش نماز در مسجد امام حسن مجتبی (ع) و مسجد امام علی (ع) فعالیت داشت و به مصالح فروشی ساختمان اشتغال داشت. همیشه حامی دلسوزی برای فقرا، مساکین و یتیمان بود به طوری که گاهی مصالح رایگان در اختیار آنها می گذاشت و در بعضی جاها پول ساختن مسکن به آنها قرض می داد و بانی خیر برای ساخت مسجد امام حسن مجتبی (ع) شد.

ملاعلاوی بعد از فوت همسر در سال 1375 به بیماری سرطان مبتلا شد که حاج کریم تا آخرین لحضات زندگی بالای سر او بود به طوری که شبانه روز از ایشان مراقبت می کرد و چندین بار برای انجام عمل او را به تهران برد. حاج کریم خیلی پدر را دوست داشت، به همین دلیل دو سال آخر حیات وی به همراه برادرانش از او مراقبت کردند ولی به علت شدت بیماری در سال 1380 دار فانی را وداع گفت."

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 192

کنگره : BP۵۲/۶‏‫‭/س۱۶پ۲ ۱۳۹۶

دیویی : ۲۹۷/۹۹۶

کتابشناسی ملی : 4097621

شابک : 978-600-98059-0-7

سال نشر : 1396

فهرست

سردار سرلشکر شهید حاج احمد سوداگر
شهید سید مهدی موسوی
شهید منصور مسلمی سواری
سردار شهید جبار دریساوی
شهید حسن حزباوی
سردار شهید سید حمید تقوی فر
شهید علی منیعات
شهید حبیب جنت مکان
شهید هادی کجباف
شهید روزبه هلیسایی

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات