× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

در ولایت عشق

مجموعه بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زیارتگاه های کربلای خوزستان

نوع اثر : کتاب

ناشر : نیلوفران

گردآورنده : زهرا سالمی نژاد

صفحات کتاب : 72

کنگره : DSR1691‭‬‏‫‭ ‭/د385‏‫‬‭ 1393

دیویی : 955/0844

کتابشناسی ملی : 3514966

شابک : 978-600-6393-34-6

سال نشر : 1393

خلاصه اثر

کتاب حاضر اثری از عبدالرضا سالمی نژاد می باشد که توسط انتشارات نیلوفران منتشر شده است.
بهره برداری از حرکت میلیونی کاروان های راهیان نور در جهت اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت از اساسی ترین و بنیادی ترین برنامه های فرهنگی کشور می باشد که همت و تلاش مسئولین فرهنگی کشور را می طلبد. در راستای تقویت بخشی به این مانور بزرگ فرهنگی، مقام معظم رهبری بارها در ایام اجرای برنامه راهیان نور در مناطق جنگی حضور یافته تا هم با توصیه ها و رهنمودهای خود در جهت دهی و ثمر بخشی این برنامه مردم و مسئولین فرهنگی اجتماعی را یاری رساند و هم با حضور در هویزه، شلمچه، دوکوهه، دهلاویه، فتح المبین شوش و شرق کارون تاکیدی بر استمرار و تداوم اجرای این برنامه داشته باشد. کتاب پیش رو که حاوی بیانات گهربار آن حضرت در مناطق عملیاتی جنوب در فاصله سالهای 1375 تا 1395 می باشد تلاش دارد راهبردهای آن حضرت را مورد بازخوانی قرار دهد تا کمکی دیگر به ثمربخشی این حرکت عظیم برساند.
در بخشی از این کتاب می خوانیم :
" از بی عدالتی، تبعیض، زورگویی و تحکم قدرتهای غاصب. همچنین از بی رحمی و برادرکشی رنج برده است؛ بشر از جهالت هایی که اختیار زندگی مردم را در قبضه قدرتهای ظالمانه گرفتند، رنج برده است؛ بشر همواره از جهل، ستم و تبعیضِ ناروا نالیده است. عمده محرومیت های انسان در طول تاریخ، ناشی از سلطه ظالمان و نااهلان، خوی وحشیگری، بی رحمی ها و جنگ افروزی هاست؛ بشر از حقوق اصلی و طبیعی خود محروم مانده است. حکومت علوی بشر را به عدالت، آرامش، ایمان به معنویت، صفا و برادری، صلح و دوستی حقیقی می رساند؛ نه مثل آن کسانی که نام و شعار صلح را در دنیا مطرح می کنند، اما خودشان آتش همه جنگها را روشن و همه فتنه ها را هم در میان انسانها برپا می کنند. نظام و حکومت علوی به برکت عدل همگانی و فراگیر، انسان ها را در امنیت و آرامش واقعی نگه می دارد. اگر به امیرالمؤمنین علیه السّلام فرصت داده می شد، آن حضرت دنیای آبادی از جهت مادّی و معنوی و مالامال از عدالت، آرامش و صلحِ حقیقی که بشر قبل از آن هرگز ندیده بود، به وجود می آورد. امروز هم جز در سایه چنین رفتاری، نمی شود به این آرزوها رسید. بنابراین رفتار علوی برای ما یک درس همیشگی است و مختصی ک سال نیست؛ البته هدف های بزرگ، در زمانهای متناسب و طولانی و با تلاش و مجاهدت، قابل حصول است. هدف های بزرگ را نمی توان با راحت طلبی، مفت و مجّانی، بدون تلاش و مجاهدت به دست آورد؛ باید تلاش و برنامه ریزی کرد."

کتاب‌الکترونیکی

2,000 تومان

حجم : 7.6 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 88

موضوعات

فهرست

مقدمه
بیانات در زیارتگاه شهدای هویزه – 20 اسفند 1375
بیانات در زیارتگاه شلمچه – 8 فروردین 1378
شعری از امام خامنه ای درباره شهدای شلمچه
بیانات در زیارتگاه دو کوهه – 9 فروردین 1381
بیانات در زیارتگاه دهلاویه (مشهد شهید چمران) – 5 فروردین 1385
بیانات در زیارتگاه فتح المبین – 11 فروردین 1389
بیانات در زیارتگاه شرق کارون (دارخوین) – 6 فروردین 1393
بیانات در دیدار با دست اندرکاران راهیان نور – 16 اسفند 1395
اشعار مداحی حاج صادق آهنگران
عکس ها و یادها

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات