کتاب مدیریت ارتباطات نوشتاری در سازمان ها

3 از 1 نظر

کتاب‌الکترونیکی

حجم دانلود: 648.8 کیلو بایت
صفحات کتاب : 134

خلاصه کتاب مدیریت ارتباطات نوشتاری در سازمان ها

کتاب «مدیریت ارتباطات نوشتاری » با هدف آموزش کارکنان و علاقمندان به فنون نگارش رسمی و اداری نگاشته شده و نگارنده که خود نیز افتخار مدیریت بخشی از یک نهاد کشوری را عهده دار است، در این کتاب، ضمن بررسی انواع مکاتبات سازمانی، به تشریح اصول تهیه و تنظیم نامه ها و گزارش های سازمانی پرداخته است؛ با تأکید بر این اصل که اهمیت نامه ها به عنوان اسناد رسمی در ابعاد مختلف مالی، حقوقی و اداری ایجاب می کند، مدیران با راهنمایی و رهبری عناصر انسانی سازمان در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات در سازمان ها گامهایی اساسی بردارند.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:
"آثارقانونی:
نوشته در ایران جنبه ی سند دارد. از طرفی سابقه ی اموری که در سازمان انجام می شود، باید برای استفاده های آتی و یا استناد به آن نگه داری گردد.
تاریخ و قضاوت ها: آن چه از ادوار گذشته باقی مانده تاریخ است. تاریخ در حقیقت تجربه هایی است، که از قبل به ما می رسد و آزموده هایی است که ناکامی ها را در بردارد و ما می توانیم آن را به منزله ی درس عبرت در امور خود رعایت نماییم. به همین دلیل، تاریخ را همانند چراغ پرنوری دانسته اند که از بالای سر عابر، جاده ی تاریک و مخوف زندگی را روشن می نماید، تا او بتواند به آسانی طی طریق نماید. تاریخ صحیح در زمان حال همان است که به صورت نوشته به ما رسیده است. "

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 134

کنگره : ‏‫‬‏‫‬‭HF5721‏‫‭/ص66م4 1394

دیویی : ‏‫‬‭808/066۶5

کتابشناسی ملی : 4013550

شابک : ‫‬‭‭978-600-7935-10-1

سال نشر : 1394

نظرات