1 / 3

گریفین مورچه ای که دیگر تنها نیست


دانلود کتاب گریفین مورچه ای که دیگر تنها نیست

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 347.1 کیلو بایت
صفحات کتاب : 80
10,900 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

گریفین مورچه ای که دیگر تنها نیست 

 حسین خسروی در کتاب گریفین مورچه ای که دیگر تنها نیست بخشی از زندگی خود را روایت می کند و با ارائه ی داستان هایی انگیزشی سعی دارد به شما کمک کند تا خودتان را بیشتر بشناسید و هدف زندگی تان را بیابید. 

 گزیده ای از کتاب گریفین مورچه ای که دیگر تنها نیست:

 مورچه ها دنیای عجیب وغریب و پیچیده ای دارند، آن ها در عین کوچکی جثه و ظرافت اندامشان میلیون ها سال است که همچنان به زندگی شان ادامه می دهند و هنوز نسلشان منقرض نشده است. مورچه ها بقای خود را مدیون فلسفه و سبک زندگی شان هستند. آن ها هرگز تسلیم نمی شوند و راه را نمی توان برای آن ها سد کرد.

از هر طرفی که راه را بر آنان ببندی راه دیگری پیدا می کنند. مورچه ها در تمام تابستان تلاش می کنند و فقط به جمع آوری آذوقه می پردازند. چون مطمئن هستند، شرایط ثابت نیست و زمستان به زودی از راه می رسد. در طول زمستان به استراحت می پردازند و منتظر تمام شدن فصل سرما هستند. با پایان یافتن زمستان آن ها دوباره زندگی را شروع می کنند و به کار و تلاش می پردازند. مورچه ها بیش از توانشان تلاش می کنند و به اندازه نیازشان از دستاوردهایشان استفاده می کنند. مورچه ها به خوبی کار تیمی را فرا گرفته و سلسله مراتب را در تیم به خوبی رعایت می کنند.

مسئولیت پذیری یکی دیگر از ویژگی های مورچه هاست. زندگی مورچه ها می تواند الگوی بسیار خوبی برای ما انسان ها باشد و درس های ارزشمندی می توان از آن ها یاد گرفت و اجرا کرد. به راستی که مورچه ها می توانند آموزگاران بزرگی برای ما انسان ها باشند. خواندن این کتاب می تواند در راه پیشرفت و موفقیت های شغلی و رشد فردی به شما کمک چشمگیری بکند. امیدوارم با خواندن و به کار بستن این کتاب به رؤیاهایتان دست یابید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 80

کنگره : ‏‫‬‮‭PIR8342

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 6136165

شابک : ‏‫‬‮‭978-622-220178-4

سال نشر : 1399

نظرات