× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

ابرها مسافرند

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 28

دیویی : ۸‮فا‬۱‏‫‭ش۵۶۴‮الف‬ ب۱۳۹۲

کتابشناسی ملی : 3361093

شابک : 978-600-175-664-1

سال نشر : 1392

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

دریافت این اثر

کتاب‌الکترونیکی 12,500 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

مجموعه شعر کودکانه «ابرها مسافرند» که برای گروه سنی «ب» و «ج» سروده و منتشر شده، مانند تمام مجموعه شعرهای کودکانه کمال شفیعی مشعوف به نکات تربیتی مربوط به کودکان توجه دارد و موضوعاتی از قبیل احترام به والدین، ارتباط با محیط اطراف، اهمیت نظم و ترتیب و ... در این مجموعه پُررنگ است.

در این کتاب 10 شعر کودکانه با عنوان های «پدر»، «سوسک ها یواشکی»، «مشکل هزارپا»، «کاروان نوبهار»، «نه دشمن کلاغ است نه دوست کلاغ است»، «بازی»، «حس تازه»، «از نگاه پنجره»، «از دست پای من» و «شکل توپی خاردار» در قالب مثنوی آمده است.

شفیعی در قالب این شعرهای طنز، بچه ها را با خصوصیات برخی از حشرات و حیوانات مانند سوسک و هزارپا و خارپشت و همچنین بعضی از پدیده های طبیعی مانند زایش ابرها و بارش باران و نیز اعضای بدن انسان از قبیل دست و پا آشنا می کند.

ضمن اینکه او در حین این شعرها به خوبی توانسته بچه ها را با مفاهیمی اساسی مانند ایثار و اهمیت مسئله ای مانند شهادت، فلسفه بازی، تمرین اندیشیدن و انشا نوشتن و ... مواجه کند. البته نباید تاثیر تصویرگری های امیر علایی را در انتقال این حس به خواننده عموماً خردسال کتاب «ابرها مسافرند» فراموش کرد.

کتاب‌الکترونیکی

12,500 تومان

حجم : 16.9 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات