× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 / 5

خلاصه اثر

در این نوشته صفا و صداقت زیادی موج می زند. نویسنده غالبا نقش خود را کمرنگ کرده و یاد یاران شهیدش را برجسته ساخته است. روحیه ی بسیجی تقریبا با همه ی جوانبش در اینجا منعکس است، و می شود فهمید که چگونه جوانهایی در کوره ی گداخته ی جبهه به چه جوهرهای درخشنده ای تبدیل می شده اند. ذکر خصوصیات موقع ها و حادثه ها و آدمها، تصویر باورنکردنی جنگ هشت ساله را تا حدود زیادی در برابر چشم آیندگان می گذارند.
سؤال من از خودم این است که آیا این از معراج گذشتگان چقدر می توانند آن حال و هوا را پس از سفر من الحق الی الخلق حفظ کنند و حتی درست بیاورند؟ و برای این مقصود عالی از دست ما چه کاری ساخته است؟ و چه کرده ایم؟ البته قصور یا تقصیر من و امثال من، نمی تواند تکلیف دشوار آنها را که خدا حجت خود را بر ایشان تمام کرده، از دوششان بردارد.
این کتاب با روح طنز و مزاحی که در همه جای آن گسترده است و به آن شیرینی و جاذبه ی ویژه ای بخشیده، از بسیاری کتابهای جبهه جالب تر و گیراتر است.
آن را در شب و روزهای منتهی به بیستم ماه رمضان 1412(71/1/5) خواندم.
«سید علی خامنه ای»

کتاب الکترونیکی

12,500 تومان

حجم : 7.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 663

موضوعات

فهرست

کودک و انقلاب
اولین تجربه
تپه کرجی
خرمشهر آزاد شد
شکست در رمضان
شهید بعد از ظهر
لبنان سرزمین جنگ
کردستان دیار مظلومان
ناکامی در خیبر
اردوگاه بستان
گروهان شهادت
پهلوان سعید
عبور از اروند
پدر اسماعیل
بازار داغ شهادت
بار دیگر شلمچه
پایان خوشی ها
آلبوم تصاویر
اسناد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

98913****5743

جدا آقای داود آبادی قلمی شیرین دارند .

1395-1-8 23:24:54