× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

خلاصه اثر

دارن هاردی یک کتاب فوق العاده در مورد پیشرفت شخصی نوشته است. اگر به دنبال یک راهنمای کارساز و واقعی هستید، ابزاری که بتواند زندگی تان را تغییر دهد و به رویاهایتان تحقق بخشد، اثر مرکب همان چیزی است که دنبالش می گردید! فرمولی خارق العاده برای داشتن یک زندگی فوق العاده. این کتاب صوتی را گوش دهید و مهم تر از همه به آن عمل کنید.

این کتاب قدرتمند و کاربردی بر اساس سالها تجربه ی اثبات شده و سودمند نوشته شده است و به شما نشان می دهد که چگونه استعدادهای خاص تان را در جهت حداکثر استفاده از فرصت های اطرافتان به کار بگیرید. اثر مرکب گنجینه ای ارزشمند از ایده هاست که به وسیله آن می توانید به موفقیتی بزرگتر از آنچه که همیشه فکرش را می کردید برسید.

اثر مرکب به شما کمک می کند که در رقابت ها پیروز شوید، چالش ها را پشت سر بگذارید و آن زندگی ای که لایقش هستید را برای خودتان خلق کنید.

کتاب صوتی

10,000 تومان

حجم : 110.1 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 118 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 5

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات