× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کاریزما

نوع اثر : کتاب

ناشر : متخصصان

نویسنده :

صفحات کتاب : 106

کنگره : BF637

دیویی : 158/2

کتابشناسی ملی : 5782787

شابک : 978-622-6841-12-2

سال نشر : 1398

خلاصه اثر

کتاب کاریزما به قلم حمید ظریفی با بیان ویژگی های فردی اشخاص کاریزماتیک به شما کمک خواهد کرد تا به شخصیتی جذاب تبدیل شوید.

کاریزما یا همان جذابیت، مؤلفه ای بسیار حائز اهمیت است که اگر به آن دست یابید، نفوذ فراوانی را بر روی دیگران خواهید داشت. در این کتاب حمید ظریفی تکنیک هایی را عنوان کرده که بتوانید با تمرین و تکرار آن ها، به فردی بانفوذ و صاحب قدرت تبدیل شوید. زیرا، به هر اندازه از کاریزمای بالاتری برخوردار باشید، از نفوذ بیشتری نیز برخوردار خواهید بود؛ و این نشان از اقتدار درونی شماست که می توانید از قدرت شخصیتی خودتان برای رهبری افراد بهره ببرید.

در حقیقت این کتاب سعی دارد تا با ارائه تعریفی درست و کامل از کاریزما در علم ارتباطات به شما نشان دهد که کاریزماتیک بودن را می توان آموخت. شما با تقویت ویژگی های متفاوت خود می توانید میزان کاریزماتیک بودنتان را افزایش دهید. ویژگی هایی که سبب شخصیت کاریزماتیک می شوند، خصوصیاتی مثبت هستند و فرا گرفتن آن ها به بهتر شدن شخصیت شما کمک می کند.

با خواندن و بهره گیری از مطالب مختلف این کتاب می توانید به راحتی به چهره ای کاریزماتیک در بین اطرافیان خود تبدیل شوید. افرادی که کاریزمای بالایی دارند، رهبرانی بزرگ هستند که اگر اراده کنند، می توانند به بزرگ ترین دست آوردهای زندگی خود برسند.

کتاب کاریزما برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در زمینه مدیریت و رهبری فعالیت دارید و یا دوست دارید فعالیت داشته باشید، این کتاب را حتماً بخوانید؛ اما اگر در این حوزه فعالیت ندارید، این کتاب را حتماً و حتماً بخوانید!

در بخشی از کتاب کاریزما می خوانیم:

بین افراد فوق ستاره و افراد معمولی تنها بیست کلمه فاصله است بیشتر افرادی که در اطرافمان زندگی می کنند. افرادی هستند که در زندگی شخصی خود کمترین خلاقیت را به کار می برند. این خلاقیت می تواند در نحوه چیدمان اثاثیه منزل، نحوه لباس پوشیدن، یا تشکیل جملاتی زیبا همراه با کلماتی پرمحتوا باشد. در این قسمت ما به چیدمان و نحوه انتخاب کلمات در مذاکرات می پردازیم.

از نظر مردم، آدم هایی که دایره لغات وسیع تری دارند، آدم های خلاق و باهوش تری هستند. دامنه لغات وسیع مزیت هایی دارد که ازجمله آن ها استخدام سریع، ترفیع درجه زودتر را به همراه داشته و نیز جذابیت کلامشان برای دیگران بیشتر است. بنابراین برندگان بزرگ می دانند که باید با چه کلمات سنجیده و کامل و پرمعنایی به استقبال پیروزی بروند. بازیگران بزرگ زندگی با همان دقتی کلمات خود را انتخاب می کنند که گوشی موبایل خود را انتخاب می کنند.

آن ها واژگانی را از کتابخانه ذهنی خود انتخاب می کنند که باشخصیتشان و منظوری که دارند، منطبق است و چه بسا این کلمات به مراتب جان کلام را بهتر و ملموس تر به مخاطب تفهیم می کند. اینجا می توانم بشارتی را برایتان به ارمغان بیاورم، و آن اینکه بین یک فرد عادی و فوق ستاره تنها بیست کلمه فاصله است. و این کلمات ندای قلبشان را صحیح و سالم تر و با وضوح بیشتری به مخاطبان می رساند.

کتاب الکترونیکی

25,000 تومان

حجم : 304.1 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 114

موضوعات

فهرست

مقدمه
1-کارت شناسایی مذاکرات
2-جادوی ستارگان مذاکره
3- اعجاز لبخند
4- ژست سازی
5-نارنجکی به نام چشم ها
6_ برزخ مذاکرات
7-تصمیم به ماندن
8_موفقیت سنج مذاکره
9-مذاکره آسانسوری
10- کودک درون جلسه
11- نشان آدم ها
12- زندانی کردن بی قراری
13- عصای جادویی
14- حس هانس را بگیر
15- تجسم قبل از ارتکاب
16-ازملخ بودن بپرهیزید
17-حال و هوای منطقه ی جغرافیایی مخاطبتان چه رنگی است؟
18- آهنگ صدای جلسه
19-این چیه؟
20-اون کیه؟
21- رادارمذاکرات
22-اهل کجایی؟
23-نورافکن
24- تکنیک طوطی زیرک
25- خوبی هایتان را در آغوش بگیرید
26- انتخاب لباس و کلمات
27-ماراتون مذاکره
28- بازی شطرنج جلسات
29-نقل و نبات جلسات
30-شوالیه نظامی

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات