× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

دریافت این اثر

کتاب صوتی 12,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، نامه هایی زنی باردار است که آن ها را برای جنینی که در رحم خود دارد، نوشته است. در این نامه ها مادر به کودکش از سختی ها، مصیبت ها و ناملایمت زندگی می گوید.

در حقیقت در جای جای کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد، می توان نگرانی ها و ترس های یک مادر را دید. اما آن چه که بسیار پررنگ است، فکر سقط جنین است که بارها از سر مادر می گذرد. او یکی از نگرانی های اصلی اش را در یکی از این نامه ها می نویسد و آن ای است که نکند روزی به فرزندش به این فکر کند که چرا او را به دنیا آورده اند؟

بسیاری معتقدند که مادری که نامه های کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد را می نویسد، خود اوریانا فالاچی است. تا به حال بیش از چهارمیلیون نسخه از کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد فروش رفته باشد.

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد درباره ی یکی از موضوعات مهم زندگی زنان یعنی مادری و سقط جنین می پردازد. اگر به مطالعه ی چنین آثاری علاقه مند هستید، از کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد لذت می برید.

کتاب صوتی

12,000 تومان

حجم : 244.3 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 266 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات