1 / 3

یازده تکنیک فروش

موضوعات


دانلود کتاب یازده تکنیک فروش

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 51.9 مگا بایت
10,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب صوتی یازده تکنیک فروش، نوشته ی برایان تریسی به زبان ساده تکنیک هایی را بیان می کند که با عمل کردن به آن ها می توانید به راحتی فروش کالا و خدمات خود را بالا ببرید.

نسخه صوتی کتاب یازده تکنیک فروش را با صدای مصطفی طالبیان می شنوید.
درباره ی کتاب صوتی یازده تکنیک فروش

اگر شما هم به این موضوع فکر کرده اید که چطور می توانید میزان فروش و به تبع آن درآمدتان را بالا ببرید، کتاب صوتی یازده تکنیک فروش برای شماست. در کتاب صوتی یازده تکنیک فروش، برایان تریسی با زبانی ساده یازده تکنیک را بیان می کند که با عملی کردن آن ها می توانید به راحتی میزان فروش خود را بالا ببرید. با مطالعه ی کتاب یازده تکنیک فروش شما ظرافت های خاصی را که در کار فروش و ارائه ی خدمات به کارتان می آید، می آموزید. کتاب یازده تکنیک فروش همچنین به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چطور می توانید سطح رضایت مشتریان را از خود بالا ببرید.

درباره ی برایان تریسی

برایان تریسی یکی از مشهورترین سخنرانان موفقیت در دنیاست، همچنین وی نویسنده ماهری در عرصه کتاب های خودیاری به شمار می رود که در دنیا شهرت جهانی دارد و کتاب هایش میلیون ها نسخه به فروش رفته اند. برایان تریسی در سال ۱۹۴۴ در خانواده ای فقیر در کانادا به دنیا آمد، پدرش شغل مشخصی نداشت و او و سه برادرش با لباس هایی که از خیریه تهیه شده بود، به مدرسه می رفتند. دلایل مختلف و مشکلات سبب شد که وی مدرسه را رها کند و مشغول کار شود. وی کارهایی همانند کارگری، شستن ظرف ها در هتل، شستن اتومبیل ها و کار در مزرعه را تجربه کرد و شاید داشتن این تجارب سبب شد تا در آینده مشاوره های کسب و کار برایان تریسی کامل و کاربردی باشد.

تریسی از دوران جوانی اعتقاد داشت انسان به چیزی تبدیل می شود که به آن فکر می کند و به این نکته تأکید می کرد که میلیونرها افراد عادی هستند با این تفاوت که فقط بر روی «استقلال مالی» تمرکز دارند. تریسی در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت دور دنیا را بگردد، بنابراین در یک کشتی مشغول به کار شد و کار در این کشتی آغاز سفر وی به دور دنیا بود که ۸ سال طول کشید و تجربیات زیادی را برای وی به ارمغان آورد که وی را در مسیر مشاوره های خود در زمینه کسب وکار و موفقیت کمک کرد.

برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است که این شرکت به ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان شناسی موفقیت می پردازد. وی در حال حاضر به طور گسترده به سراسر دنیا برای سخنرانی سفر می کند.
جملاتی از کتاب صوتی یازده تکنیک فروش

وابسته نباشید: در اینجا درباره ی برحذر بودن از این تله صحبت می کنیم تا اعتقاد پیدا کنید که شخص دیگری به جز شما می تواند مسئولیت به وجود آوردن روابط و حفظ آن را با مشتریان به عهده بگیرد. غالبا از من انتقاد می شود به این علت که اعتقاد دارم تنها عملکرد مدیر فروش این است که اطمینان حاصل کند به شما پول پرداخت خواهد شد. یعنی اینکه بدانید کمیسیون خود را به طور کامل دریافت می کنید و گاهی شما را در تلفن هایی که برای فروش می زنید، همراهی کند.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات