1 / 3

هدف زندگی ات را پیدا کن

راهنمایی برای اینکه باید با زندگی خود چه کنید

ناشر: سبکتو

نویسنده:


دانلود کتاب هدف زندگی ات را پیدا کن

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 149.9 کیلو بایت
صفحات کتاب : 107
2,800 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

چندبار خودتان را بابت زندگی که دارید سرزنش کردید؟ چندبار به خودتان گفتید که این زندگی حق من نیست؟ اصلا چند بار از خودتان پرسیدید که من توی زندگی چی می خوام؟ در این میکروکتاب مارک منسون به شما می گوید که چطور هدف تان از زندگی را پیدا کنید و چطور بفهمید که باید با زندگی تان چه کار کنید.

مارک منسون در این میکروکتاب به شما راهکارهایی می دهد تا با خود واقعی تان روبه رو شده و بفهمید که واقعا از انجام چه کاری در زندگی لذت می برید و چه کاری واقعا شما را به موفقیت می رساند. لحن دوستانه و بیان واقعیت هایی که گاهی از چشم دور می مانند باعث شده تا این میکروکتاب یکی از کتاب های پرطرفدار منسون باشد.

اگر این میکروکتاب را می خوانید، باید بدانید که به اندازه کافی خوش شانس هستید. شما این فرصت را دارید که از خودتان بپرسید: "باید با زندگی ام چه کنم؟ هدف من در این دنیا، روی این سیاره چیست؟"

در موردش فکر کنید: در بخش قابل توجهی از تاریخ، می بینیم که معنا و هدف زندگی چیزی جز این که آدم ها کنار هم و درون جوامع جمع شوند و انقراض گروهی شان را چند سالی به تاخیر بیندازند نبوده. شاید آنها دور هم نمی نشستند و ساعت ها برای که باید زندگی خود را وقف تهیه لباس هایی از پوست شیر کنند یا پیکان های بهتری بسازند یا خوراک بیشتری جمع کنند، بحث نمی کردند. شاید زندگی در آن دوران سخت، وحشیانه و کوتاه بوده اما زندگی ها ساده هم بود؛ فقط کارهایی را انجام بده که بقا و زنده بودنت را تامین می کند.

اما با گذشت زمان، ما آدم کوچولوهای لعنتی، یاد گرفتیم چطور روش های مختلف مُردن را از زندگی خود حذف کنیم. از نبوغ و استعدادهایمان استفاده کردیم و روش های فراوانی پیدا کردیم تا سالم تر، راحت تر و سرگرم تر باشیم. اگرچه این پیشرفت ها فواید نامحدودی برای ما و گونه مان داشته اما ما را مجبور کرده تا دائم با خود فکر کنیم «چطور باید عمر خود را سپری کنیم؟» همان فرصت محدودی که انسان اولیه صرف پیدا کردن خوراکی برای سیر کردن شکمش و پیدا کردن درختی برای خوابیدن زیر سایه آن می کرد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 107

نظرات