کتاب کتابچه اثر مرکب

آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 138.5 کیلو بایت

خلاصه کتاب کتابچه اثر مرکب

اثر مرکب - دارن هاردی
آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما

کتابچه؛ چکیده ای از ارزشمندترین مطالب کتاب ها

از جهاتی کتاب “اثر مرکب” نوشته “دارن هاردی” را می توان جانِ کلام کتاب هایی دانست که در دهه های گذشته در زمینه ی توانمند سازی و رسیدن به موفقیت منتشر شده اند . شاید به همین خاطر باشد که شماری از نام آورترین اساتید جهانی این رشته، نظرشان را در مورد این کتاب نوشته اند و همگان را به مطالعه ی دقیق و حتی چند باره ی آن دعوت کرده اند.

همه ما به دنبال موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهایمان هستیم. اثر مرکب وجه اشتراک تمام افراد موفق با یکدیگر است که "دارن هاردی" با بررسی تک تک آن ها، به آن رسیده است. این کتاب به شما می گوید که چطور با چند اصل ساده زندگی روزمره تان را متحول کنید. اثر مرکب می گوید برای به وجود آمدن تغییرات بزرگ نیاز به قدم های بزرگ نیست بلکه ثبات قدم در انجام تغییرات کوچک است که می تواند شما را به آنچه می خواهید تبدیل کند. همچنین این تغییرات کوچک و اتفاقات پیرامون آن ها را در مسیر موفقیت بررسی می کنید.

دیگر زمان آن رسیده است که یک بار برای همیشه حقیقت موفقیت را بدانید. هیچ فرمول معجزه آسایی وجود ندارد. شما با دو روز کار در اینترنت میلیاردر نمی شوید یا با استفاده از یک کِرِم بیست سال جوان تر نخواهید شد. خیلی عالی بود اگر می شد موفقیت، اعتماد به نفس و سلامتی را در یک پکیج از سوپرمارکت خرید اما اینطور نیست. باید آن ها را بدست آورید و دارن هاردی به ما می گوید که از طریق کنترل نیرویی که در زندگی مان وجود دارد باید این کار را انجام داد.

با کنترل نیروی اثر مرکب. چیزی که در این کتاب صوتی به شما گفته می شود، نتیجه 16 سال تحقیقات و تجربه دارن هاردی با بهترین اساتید دنیاست. در این کتاب شما رازهای خارق العاده ای را کشف نمی کنید، بلکه چیزهایی که در زندگی تان وجود دارد را کنترل و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگ برای خودتان به وجود می آورید.

کتاب اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهره مند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد.

مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید و یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید موفقیت در نتیجه ی اثر مرکب به دست می آید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات