× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه بهترین سال زندگی تان

یک برنامه پنج مرحله ای برای رسیدن به مهم ترین اهدافتان

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : ثریا رضایی

گوینده : حامد بیطرفان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

بهترین سال زندگی تان - مایکل هیات
یک برنامه ی پنج مرحله ای برای رسیدن به مهم ترین اهدافتان

خیلی از ما به بیشتر چیزهایی که از زندگی می خواستیم نرسیدیم. شاید اهداف بزرگی را تعیین کرده، اما به آنها نرسیدیم، یا آینده آن طوری که ما پیش بینی کرده بودیم در نیامد. زندگی پر از اتفاقات غیرمنتظره است. همه این را تجربه کرده ایم. ناامیدی به یاس، سرخوردگی، عصبانیت و ناراحتی تبدیل شده و در نهایت، به شکل بدبینی در می آید.

هر اتفاقی در گذشته تان افتاده باشد – چه خوب، چه بد – واقعاً می توان سال آینده را به بهترین سال عمرتان تبدیل کرد، حتی در آن حوزه هایی که دچار مشکلات جدی هستید.
اولین کاری که برای داشتن بهترین سال (سال های) عمرتان باید انجام دهید، این است که باور کنید می توانید به چنین هدفی برسید. نتایجی که در زندگی بدان می رسید، به باورهایتان بستگی دارد، چه این باورها را دوست داشته باشید، چه نداشته باشید. برای تجربه ی نتایج بهتر در آینده، باید باورهایتان را بهبود ببخشید.

این سال شماست. لحظه های شماست که می گذرد. رویاهای خود را به بعد موکول نکنید. اهدافتان را به تاخیر نیاندازید. برای اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای خود پیشرفت خوب و معناداری داشته باشید، در مورد کاری که باید امروز انجامش بدهید تعلل نکنید. وقتی قدم بعدی تان را مشخص کردید، منتظر نمانید. خیز بردارید و انجامش بدهید.

برنامه ی پنج مرحله ای برای رسیدن به مهم ترین اهدافتان:
• باور داشته باشید که شدنی است
• گذشته را پایان دهید
• برای آینده تان برنامه ریزی کنید
• دلیل تان را بیابید
• اقدام کنید

بهترین روزهای شما در راه است.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 48.6 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 52 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

فهرست

مقدمه
فصل اول: باور کنید شدنی است
فصل دوم: گذشته را پایان دهید
فصل سوم: برای آینده ی خود برنامه ریزی کنید
فصل چهارم: دلیل تان را بیابید
فصل پنجم: اقدام کنید
درباره ی نویسنده

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات