1 / 3

کتابچه برتری خفیف

تبدیل قواعد و دستورات ساده به موفقیت و شادی های بزرگ

موضوعات


خرید کتاب کتابچه برتری خفیف

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 36.8 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتابچه برتری خفیف تبدیل قواعد و دستورات ساده به موفقیت و شادی های بزرگ

انسان ها زاییده ی عادت اند و یک چیز را بارها و بارها تکرار می کنند، بخصوص اگر عواقب منفی یک کار فورا ظاهر نشود. مردم باید در مقابل این باور که تصمیمات کوچک خنثی هستند مقاومت کنند و در عوض با خود بیندیشند که انتخاب هایشان در طول چند سال یا چند دهه چه تاثیراتی خواهد داشت.

عادت ها، با گذشت زمان اثرات مرکبی دارند که منجر به رشد یا کاهش نمایی می شود؛ این پدیده تحت عنوان برتری خفیف شناخته می شود. اگر افراد یاد بگیرند که چطور از برتری خفیف به نفع خودشان استفاده کنند، به آرامی می توانند تمام جنبه های زندگی شان را بهبود ببخشند و به سرعت می آموزند که به سمت دستیابی به اهداف شان حرکت کنند.

در کتاب برتری خفیف، نویسنده و کارآفرین جِف اُولسوُن توضیح می دهد که چگونه افراد باانگیزه می توانند با پرورش عادت های مثبت و ساده، به منفعت های بسیار برسند. برتری خفیف می تواند بسیاری از جنبه های زندگی را بهبود بخشد از جمله سلامتی، روابط و توانایی های حرفه ای.

جِف اُولسوُن بر این باور است که با تمرین و ممارست در انجام عادت های خوب و دنبال کردن موفقیت، هرکسی می تواند برتری خفیف را مهار و یک زندگی خوب خلق کند. در کتاب برتری خفیف، جِف اُولسوُن تاکید می کند که پیروزی ها یا شکست ها ریشه در اثرات کارهایی دارند که در طول زمان تشدید شده اند. این پدیده که برتری خفیف نامیده می شود، قدرتمند است. چون پایدار و تقریبا آسان است.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

درباره ی کتاب
دیدگاه های کلیدی
فصل اول: برتری خفیف دائما تاثیرش را می گذارد و ممکن است در هر موقعیتی با سود یا زیان همراه باشد
فصل دوم : هرگز برای پرورش برتری سودمند، خیلی زود یا خیلی دیر نیست
فصل سوم: پیشرفت اساسی و مهم در بازه های زمانی کوتاه بدست نمی آید
فصل چهارم: به هنگام کسب یک مهارت یا قاعده و قانون، شکست، یک عنصر بدیهی فرآیند یادگیری است
فصل پنجم: زمانی فرآیند یادگیری یک مهارت جدید سرعت می یابد که رفتارهای افرادی که قبلا در آن زمینه مهارت کسب کرده اند را الگوی خود قرار دهیم
فصل ششم: کار های ناتمام باعث تخلیه ی انرژی ذهنی و مانع از رسیدن به موفقیت می شوند
فصل هفتم: نوشتن یک هدف و مرور روزانه ی آن، سپس ایجاد یک برنامه ی ساده که بتوان طبق آن عمل کرد، دستیابی به موفقیت را راحت تر خواهد کرد
فصل هشتم: پیشرفت آرام و پایدار بهتر از رشد متغیر است
درباره ی نویسنده

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات