کتاب کتابچه برتری خفیف

تبدیل قواعد و دستورات ساده به موفقیت و شادی های بزرگ

3 از 1 نظر

کتاب الکترونیکی

حجم دانلود: 121.2 کیلو بایت

خلاصه کتاب کتابچه برتری خفیف

کتابچه برتری خفیف تبدیل قواعد و دستورات ساده به موفقیت و شادی های بزرگ

انسان ها زاییده ی عادت اند و یک چیز را بارها و بارها تکرار می کنند، بخصوص اگر عواقب منفی یک کار فورا ظاهر نشود. مردم باید در مقابل این باور که تصمیمات کوچک خنثی هستند مقاومت کنند و در عوض با خود بیندیشند که انتخاب هایشان در طول چند سال یا چند دهه چه تاثیراتی خواهد داشت.

عادت ها، با گذشت زمان اثرات مرکبی دارند که منجر به رشد یا کاهش نمایی می شود؛ این پدیده تحت عنوان برتری خفیف شناخته می شود. اگر افراد یاد بگیرند که چطور از برتری خفیف به نفع خودشان استفاده کنند، به آرامی می توانند تمام جنبه های زندگی شان را بهبود ببخشند و به سرعت می آموزند که به سمت دستیابی به اهداف شان حرکت کنند.

در کتاب برتری خفیف، نویسنده و کارآفرین جِف اُولسوُن توضیح می دهد که چگونه افراد باانگیزه می توانند با پرورش عادت های مثبت و ساده، به منفعت های بسیار برسند. برتری خفیف می تواند بسیاری از جنبه های زندگی را بهبود بخشد از جمله سلامتی، روابط و توانایی های حرفه ای.

جِف اُولسوُن بر این باور است که با تمرین و ممارست در انجام عادت های خوب و دنبال کردن موفقیت، هرکسی می تواند برتری خفیف را مهار و یک زندگی خوب خلق کند. در کتاب برتری خفیف، جِف اُولسوُن تاکید می کند که پیروزی ها یا شکست ها ریشه در اثرات کارهایی دارند که در طول زمان تشدید شده اند. این پدیده که برتری خفیف نامیده می شود، قدرتمند است. چون پایدار و تقریبا آسان است.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات