1 / 5

کتابچه باشگاه سحرخیزان

صبحتان را با انگیزه شروع کرده و به زندگی خود نشاط ببخشید

موضوعات


دانلود کتاب کتابچه باشگاه سحرخیزان

نوع محصول: کتاب الکترونیکی
حجم دانلود: 116.5 کیلو بایت
2,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب” باشگاه سحرخیزان: صبحتان را با انگیزه شروع کرده و به زندگی خود نشاط ببخشید” به قلم رابین شارما، مربی رهبری؛ یک اثر الهام بخش داستانی است. شارما از روایت تخیلی یک هنرمند، کارآفرین و یک سرمایه دارِ بزرگ استفاده می کند تا مزایای صبح زود بیدار شدن را بیان کند.

در سراسر تاریخ، بسیاری از متفکران بزرگ، هنرمندان و چهره های عمومی از عادت سحرخیزی به عنوان بخشی از راهشان برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده اند. در دنیای آشفته و ارتباط محورِ امروز، استفاده ی کامل از ساعات قبل از طلوع خورشید ضروری است، این ساعات می تواند تأثیر زیادی بر روی روزتان بگذارد و منجر به موفقیت های طولانی مدت، خوشحالی و آرامش فراگیر شود.

شارما با استفاده از یک داستان فرضی، درمورد ایده های انگیزشی می نویسد. او ایده های اصلی اش را در دیالوگ هایی که اسپِلبیندر و اِستون رایلی می گویند، بیان می کند. آن ها هنرمند و کارآفرینی هستند که مظهر افرادی می باشند که با تمام توانایی بالقوه ی خود زندگی نمی کنند و به تدریج مفاهیمی را یاد می گیرند، مفاهیمی که شامل دلایلِ بسیارِ مفید بودن سحرخیزی می شوند.

بسیاری از متون داخل کتاب مبتنی بر مفاهیم علمی است، مانند این ایده که هر فرد، اراده ی محدودی دارد و آن اراده، در طول روز کاهش می یابد.

"باشگاه سحرخیزان" ؛ یک کتاب غیر تخیلی است که فواید زود بیدار شدن و نحوه ارتباط این عادت اساسی را با عملکرد بهینه و خوشحالی خلاصه کرده است. در این اثر، از سخنان معروف و نقل قول های افراد مشهور استفاده شده است.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

درباره ی کتاب
فصل های کتاب شامل:
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
درباره ی نویسنده

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات