کتاب کتابچه بیداری غول درون

چطور کنترل سریع سرنوشت ذهنی، احساسی و فیزیکی مان را بدست بگیریم

3 از 1 نظر

خلاصه کتاب کتابچه بیداری غول درون

کتابچه بیداری غول درون چطور کنترل سریع سرنوشت ذهنی، احساسی و فیزیکی مان را بدست بگیریم.

در زندگی چه چیزی را از صمیم قلب می خواهید؟ بزرگترین آرزوها در زندگی کاملا به احساسی که می خواهید داشته باشید گره خورده است. تمام آن چه که شما از زندگی می خواهید، تغییر دادن احساس فعلی خود است.

میان چیزی که فرد می خواهد در زندگی به دست بیاورد و احساسی که می خواهد داشته باشد ارتباط مستقیمی وجود دارد. رفتارها، نتیجه ی مستقیم وضعیتِ عاطفیِ فعلیِ شما هستند، نه نتیجه ی عوامل خارجی. بنابراین، با تغییر دادن وضعیت عاطفی خود، می توانید شیوه ی رفتار خود را تغییر دهید.

تسلط بر خود، کلید زندگی باکیفیت است و ایجاد و پرورش یک سیستم باورِ قدرتمند، مهم و حیاتی است. زمانیکه یک سیستمِ باور نامحدود، ایجاد و به طور منظم تقویت شده باشد، زندگی افراد در مسیر و سرنوشت نهایی آن سیستم باور دنبال می شود. شما عملا می توانید با به وجود آوردن سیستم باور مناسب، هرچه در زندگی می خواهید را داشته باشید و سرنوشت خود را بسازید و با استفاده از آن بر کلام، رفتار، و افکار خود تاثیر بگذارید.

بسیاری از مردم می دانند برای موفق شدن در زندگی چه کاری باید انجام دهند، اما در واقع افراد کمی این راه را طی می کنند و کاری که می دانند لازم است را انجام می دهند. برای پیشرفت پایدار در کیفیت زندگی خود، باید بر احساسات- وضعیت جسمی - روابط شخصی و حرفه ای - سرمایه مالی و زمان خود تسلط داشته باشید.

راز رسیدن به موفقیت آموختن این است که چطور از شادی و ناراحتی استفاده کنیم. معنایی که ما به هر رخدادی اختصاص می دهیم تاثیر بسیاری بر کسی که اکنون هستیم و راهی که در آینده خواهیم رفت، دارد. به طور کلی، اکثر باورها بر اساس تجربیات گذشته و در نتیجه احساسات لذت بخش یا دردناک هستند.

تفکر، فرایند پرسش و پاسخ است. بنابراین برای تغییر رفتارهای گذشته باید سوال های متفاوتی از خود بپرسید. یک اتفاق ممکن است برای چند نفر رخ دهد و هر یک احساس متفاوتی نسبت به آن داشته باشند. معنایی که فرد به هر اتفاقی اختصاص می دهد تنها برگرفته از احساسات او است و احساسات نیز برگرفته از سوال هایی است که فرد از خود می پرسد و یا نمی پرسد؛ می باشد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات