1 / 5

کتابچه پول بیشتری بدست بیاورید

طرحی اثبات شده برای تناسب مالی


دانلود کتاب کتابچه پول بیشتری بدست بیاورید

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 21.2 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

در چالش بدست آوردن پول بیشتر، شما خودتان اصلی ترین عامل برای بدست آوردن کنترل مالی خود هستید. این تلاش نیاز به تعهد و حتی فداکاری دارد.

بزرگترین بخش حل هر مشکل این است که اعتراف کنیم این مشکل برای ما وجود دارد. این امر در مورد امور مالی هم صادق است. اگر یک بار قبول کنید که مشکل مالی دارید، می توانید با یک برنامه‎ریزی خاص آن را حل کنید. باید درک کنید که وضعیت فعلی شما در مورد امور مالی، نتیجه ی تصمیمات شما در طول این سال هاست. ادامه دادن با همان روش قبلی، مشکلات مالی شما را طولانی تر می کند.

تغییر عادت های مالی شما در کوتاه مدت، احتمالا آزاردهنده خواهد بود. اما با این حال، آزادی را در طولانی مدت به ارمغان می آورد.

دیو رَمزی، نویسنده کتابپول بیشتری بدست بیاورید، در سن 26 سالگی، به همراه همسرش بیش از 4 میلیون دلار دارایی داشتند. متاسفانه، این ثروت با وام های انبوه ساخته شده بود، و در نهایت رَمزی ورشکست شد. وقتی رَمزی فهمید که با مشکلی روبروست، به این نتیجه رسید که می تواند آینده ی مالی خود را کنترل کند. این کتاب، نقشه ی راهی برای رسیدن به استقلال مالی ارائه می دهد. و شما باید برای رسیدن به آن برنامه داشته باشید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات