× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه تغییر زندگی با جادوی مرتب سازی

هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : احمد علیدوست

گوینده : ندا پوریان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

تغییر زندگی با جادوی مرتب سازی - ماری کوندو
هنر ژاپنی برای ساماندهی و نظم


کتاب تغییر زندگی با جادوی مرتب سازی، ویژگی مشخصه روش کُون ماری را نشان می دهد که استاد مرتب سازی، یعنی خانم ماری کُوندو آن را ابداع کرده و در آن اشاره می کند که مرتب سازی، هرچند به معنی تمیز کردن منزل است، اما در عین حال، راهی برای تصمیم گیری بهتر، قوی تر زندگی کردن و رسیدن به آرزوها نیز هست.

ماری کُوندو، متخصص ساماندهی ژاپنی است که استراتژی کُون ماری (KonMari) را بنا گذاشت. بر اساس این استراتژی، همه وسایل خود را جمع کرده و فقط آن هایی را نگاه می دارید که باعث "خوشحالی" شما هستند. تکنیک کُوندو فراتر از "شیوه های تمیزکاری" معمول بوده و روش زندگی ای را ارائه می کند که در آن، برخلاف زندگی امروزی که افراد زیاد خرید می کنند، فرد باید فقط برای اشیاء و وسایل نیروبخش و دربردارنده ی خوشی واقعی ارزش قائل شود.

برای پاکسازی فضای زندگی تان باید بسیار دقیق و قاطع عمل کنید: کافی است تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را باید نگه دارید و چه چیزهایی را خیر، و یا به عبارت دیگر چیزهایی را که شما را خوشحال نمی کنند دور بیاندازید. با این وجود، انجام این کار نیازمند کنکاشی عمیق است تا سبک زندگی مد نظرتان را بیابید. گسترش این فضا به خود شما بستگی دارد و در زندگی مطلوب آینده تان، بازتاب خواهد یافت.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 22.0 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 23 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات