× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

خلاصه اثر

کتاب "شدن"، خاطرات نوشته شده توسط بانوی اول سابق آمریکا، میشل اوباماست که در سال 2018 منتشر شد. کتابی که مسیر زندگی او از کودکی را تا روزی که خانواده اوباما کاخ سفید را ترک می کنند، روایت می کند.

این کتاب به خواننده نشان می دهد میشل اوباما قبلاً چه کسی بوده و چه دیدگاهی نسبت به انواع موضوعات همچون طبقه اجتماعی، نژاد و جنسیت دارد. ما با احساس او در مورد زندگی خانوادگی، ویژگی های اصلی شخصیتی، و همه اتفاقات و افرادی آشنا می شویم که به او کمک کرده اند به کسی که الان هست، تبدیل شود.

این کتاب به سه بخش تقسیم می شود: «من شدن»، «ما شدن» و «بیشتر شدن». «شدن» روایتی از کودکی میشل اوباما، جوانی، بزرگسالی و تجربیات او به عنوان بانوی اول ایالات متحده است.

این کتاب فرصتی ست برای آشنایی با زنی که به نوبه خود فوق العاده است، و اینکه چه مسیری را طی کرده تا به کسی که الان هست تبدیل شود. او در این مسیر، از نژاد، جنسیت، امتیازات، و تلاش ها و مشکلاتی می گوید که ما را متحد می سازند.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 84.5 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 91 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات