× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه دختر دست از عذرخواهی بردار!

نقشه ای برای خلاصی از شرم و استقبال کردن و دستیابی به اهدافتان

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

رِیچِل هالیس نویسنده کتاب دختر، دست از عذرخواهی بردار به تمامی زنان یادآوری می کند که برای رویاهایتان زندگی و سخت کوشی کنید و این شما هستید که افسار زندگی تان را در دست دارید، نه هیچ کس دیگر، همیشه عاشق خود باشید و به خود باور داشته باشید.

چیزهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید. در عین دشواری، همه چیز ساده به نظر می رسد. آسان ترین راه، سریع ترین راه است و برای رسیدن به خواسته هایتان هرگز نباید تسلیم شوید. وقتی در آغاز یک مسابقه طولانی قرار دارید، هیجان زده و مملو از احساس هستید، اینکه بخواهید به خط پایان برسید و اصلاً از مسیر خارج نشوید چالش برانگیز است. اما این مهم امکان پذیر است، مشروط بر اینکه به خودتان ایمان داشته باشید.

به این زندگیِ زیبا، اعتماد کنید و سعی کنید هر روز به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید. به خودتان بیشتر گوش دهید و تمرکز بیشتری بر روی خودتان داشته باشید. هم اکنون وقتش رسیده است تا دست از عذرخواهی به خاطر هر آنچه که هستید، بردارید. حالا وقت آن است به آن چیزی تبدیل شوید که قرار بود بیافرینید.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 55.3 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 59 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات