× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه چهل و هشت قانون قدرت

نوع اثر : کتاب

ناشر : شرکت شادن پژواک

نویسنده :

مترجم : طاهره مهرانی

گوینده : شهاب ایلکا

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: موفقیت

خلاصه اثر

رابرت گِرین در "48 قانون قدرت" به قوانینی می پردازد که معتقد است برای کسب قدرت و حفظ آن ضروری است. داستان های تاریخی و واقعی او از مردمان قدرتمند یا افرادی که قدرت شان را از دست داده اند، شاهدی بر مدعایش است.

رابرت گِرین در این کتاب، هریک از قوانین را بصورت جداگانه مورد بحث قرار می دهد. او همچنین عوامل کلیدی در هر قانون و آن چه آن ها از نقطه نظر روانشناسی شکل می دهد را بررسی می کند.

کلید قدرت، توانایی قضاوت در این باره است که چه کسی می تواند منافع شما را در هر شرایطی حفظ کند. دوستان را برای روابط دوستانه حفظ کنید، اما با افراد بااستعداد و شایسته کارکنید. کنترل دیگران بازی خطرناکی است. زمانی که فرد متوجه شود با وی بازی شده، کنترل او سخت و سخت تر می شود.

هرگز بحث وجدل نکنید. نباید در اجتماعِ افراد درباره ی چیزی بحث کرد ؛ تنها باید نتایج آنرا ارائه داد.قدرت حاصل از اثبات ایده تان باعث می شود تا رقیبان حالت دفاعی به خود نگیرند و به راحتی نظر شما را بپذیرند. آنها را از نظر لفظی و قواعدطبیعی به این باور برسانید که مقصود شما به مراتب از بحث وجدل قوی تر است.


افراد خوشبخت را بشناسید و با آن ها ارتباط نزدیکی برقرار کنید و افراد بدبخت را نیز شناسایی کنید و از آن ها دوری کنید. بدبختی معمولاً پیامد جهل و نادانی است و افرادی که از آن رنج می برند، چیزی بدتر از سرایتِ بدبختی با خود ندارند. هرگز در را برروی بدبخت ها باز نکنید، با این کار بدبخت های بیشتری را وارد می کنید.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 86.6 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

افزودن به سبد خرید

مدت زمان : 94 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات