کتاب کتابچه راز

5 از 1 نظر

صوتی

حجم دانلود: 68.7 مگا بایت

خلاصه کتاب کتابچه راز

کتاب "راز"یکی از موفق ترین کتاب های خودیاری در تمام دوران است. در کم تر از یک سال پس از انتشارش، نزدیک به چهار میلیون نسخه فروخت.

" راندا برن" از زمانی که کتاب راز منتشر شد، با انتشار سه کتاب پرفروش دیگر موفق به کسب موفقیت های شگفت انگیزی شد. "قدرت" در سال 2009، "جادو" در 2010، و "قهرمان" در 2013. هر سه کتاب بعدی به عنوان بخشی از مجموعه ی راز، نوشته و روانه ی بازار شدند.
به طور خلاصه، هر آن چه در زندگیِ ما اتفاق افتاده است و مهم تر از همه، آن چه در زندگیِ ما اتفاق خواهد افتاد، توسط خود ما، جذب و فراخوانده می شود. این شرحِ طرحِ اصلیِ کتاب، یعنی قانون جذب است.

کتاب راز، فرمولی به ظاهر ساده برای اِعمال قانون جذب در زندگی مان ارائه می دهد:
"درخواست کن، باور داشته باش، به خواسته ات برس"

این روش ساده، قانون جذب را به ابزاری کارآمد برای خوشبختی و موفقیت تبدیل می کند. "درخواست کنید" به معنای گفتن خواسته مان به کائنات می باشد. "باورداشتن" به این معنی است که باید اعتماد به نفس داشته باشید تا کائنات خواسته تان را برآورده کند، و "رسیدن به خواسته" نیز به آن معنی است که باید آماده باشید تا خواسته ی خود را هنگامی که تحقق یافت، بپذیرید و شکرگذاری مناسب را به جا آورید تا اطمینان حاصل کنید که انرژیِ مثبت در جهان ادامه خواهد یافت. مشارکت کنندگان مختلف رویکرد سه گانه ی خاص خود را دارند.

افکارِ ما نوعی قدرتِ مغناطیسی دارند و مغزمان توانایی انتشارِ فرکانس های مثبت یا منفی دارد. کائنات، افکارمان را جذب می کند و توسط آن ها به ما نعمت (یا مصیبت، درصورت منفی بودن افکار) می دهد.

قانون جذب می تواند هرآن چه را که می خواهید، مانند سلامتی، ثروت و خوشبختی، برایتان فراهم کند. شما می توانید هرکاری بخواهید انجام دهید، هرکسی که بخواهید باشید و هرآن چه را بخواهید، داشته باشید. مهم نیست این خواسته ها چقدر زیاد باشند، می توانید همه شان را داشته باشید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات