× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه صحبت کردن با افراد ناشناس

آنچه ما باید در مورد افرادی که نمی شناسیم بدانیم

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: روانشناسی

خلاصه اثر

ما در شناسایی دروغ ناتوان هستیم ماهیت انسان طوری است که فرض را بر حقیقت می گذارد؛ ولی ما همیشه در مورد غریبه ها قضاوت می کنیم. در محل کار، در مهمانی ها یا حتی در خیابان، با مردمی با چهارچوب ها، فرضیات و پیش‎زمینه های مختلفی روبرو می شویم.

ما مدام درگیر تفسیر کردن کلمات، اهداف و شخصیت افرادی هستیم که واقعا آنها را نمی شناسیم. و حقیقت این است که ما بطور باور نکردنی در شناخت غریبه ها پرخطا هستیم. شاید اگر ما در شناخت دروغ و حیله بهتر بودیم جامعه وضعیت بهتری داشت.

انسان ها برای قضاوت کردن غریبه ها، بدون هیچ تخصص و شناختی، در حالت آماده باش هستند. چون ما فکر می کنیم مردم راست می گویند، بنابراین متوجه دروغ ها نمی شویم. همینطور معتقدیم که غریبه ها را می توانیم بر اساس اطلاعات جزئی و معمولا غیرواقعی قضاوت کنیم. نتیجه ی این اعتماد به نفس کاذب این است که ما زمان و حوصله ی کافی صرف گوش دادن و درک واقعی همدیگر نمی کنیم.

در این کتاب، ما خواهیم فهمید که چرا قضاوت در مورد شخصیت افراد بسیار سخت است. شما خواهید دید چرا ما بطور ذاتی خوش بین هستیم و در کشف دروغ اشتباه می کنیم.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 27.8 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 30 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات