1 / 3

کتابچه سختی کارهای سخت

راه انداختن کسب و کار در شرایط نامساعد


دانلود کتاب کتابچه سختی کارهای سخت

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 76.1 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

سختی کارهای سخت

راه انداختن کسب وکار در شرایط نامساعد

تعیین هدفی بزرگی و به کارگیری کارکنان برای به دست آوردن آن، کار سختی نیست؛ کار سخت وقتی است که هدف را از دست می دهید و باید تعدیل نیرو کنید. استخدامِ نیرو یِ خوب یا چیدن ساختارِ سازمانی، کار سختی نیست؛ مشکل، سروکار داشتن با افرادی است که سخت می شود با آن ها کار کرد. سختیِ کار، برقراری ارتباط بین آدم ها در قالب ساختارِ طراحی شده است.

کتاب سختی کارهای سخت، نوشته بن هارُویتز، کارآفرین، مدیرعامل و سرمایه گذار خطرپذیر، درس های مفیدی را که از زندگی حرفه ای اش یاد گرفته، با شما در میان می گذارد تا کمک کند از پس کارهای سخت بر بیایید. این کتاب انگیزه ای برای افرادی است که درگیرِ راه اندازیِ کسب وکاری فناورانه هستند.

یک شرکت در مدت فعالیت خود، چالش های فراوانی را تجربه می کند و وظیفه ی شما به عنوان مدیرعامل، گرفتن تصمیمات درست و شجاعانه است. مدیرعامل بودن، یعنی مواجه شدن با مشکلات. اگر به اندازه ی کافی قوی نباشید، تلاشتان به شکست ختم می شود. مدیران عامل، باید مشکلات شرکت را شفاف سازی کنند. مدیرعامل بودن یعنی؛ روبرو شدن با شرایطی که هیچ جواب درستی برایشان وجود ندارد. این اولین قانون مدیرعاملی است: هیچ قانونی وجود ندارد.
گرفتن تصمیمات سخت و درست، شجاعتان می کند. وقتی تصمیمات ساده و غلط می گیرید، ترسو می شوید.
درس مهم برای کارآفرینان این است که، کارهای سخت، سخت می مانند. سخت اند، چون میان بر یا دستورالعملی برایشان وجود ندارد. پس، چالش را بپذیرید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات