1 / 3

کتابچه کیمیاگر

حکایتی درباره دنبال کردن رویایتان

موضوعات


دانلود کتاب کتابچه کیمیاگر

نوع محصول: کتاب صوتی
حجم دانلود: 87.1 مگا بایت
3,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

کتاب کیمیاگر داستانی در مورد جوانی ست که می دانست باید افسانۀ شخصی خود را دنبال کند. هیچ چیز مهم تر از دنبال کردن نشانه ها برای پیدا کردن مسیر اصلی خود نیست و البته باید قادر باشید تا کاری را انجام دهید که قلبتان می گوید.

باید تصمیمتتان را بگیرید. آیا عشق گنجی است که قلب به دنبال آن است؟ یا این که همواره باید به دنبال ثروت بود؟ تنها باید به رویاها و خاطره های خود تکیه کنید. خدای خودتان را بیابید. آیا او واقعاً معجزه می کند؟

اکثر اوقات در سفرمان به مقصد موفقیت، برایمان پیش می آید که متوجه شویم هرآنچه که به دنبالش بودیم و سخت برای بدست آوردنش تلاش میکردیم همان جایی بوده که اول از آنجا شروع کردیم اما ما تازه بعد از کلی جستجو آنرا کشف می کنیم.

رمان های کوئیلو از پرطرفدارترین رمان ها در سراسر جهان است و که مضامینی نظیر عشق، زندگی، رویا و آرزوها را در قالب داستانی فلسفی و با نگارشی زیبا به تصویر می کشد. «کیمیاگر» داستان چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو را روایت می کند که زادگاهش را در اندلس ترک می کند و به شمال آفریقا می رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند.

در این راه، با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می داند و یک کیمیاگر آشنا می شود و عاشق فاطمه، دختر صحرا می شود. هیچ کس نمی داند این گنج چیست و آیا سانتیاگو می تواند بر موانع راهش در صحرا غلبه کند؟ اما چیزی که در آغاز ماجراجویی کودکانی به نظر می رسید، سرانجام به جستجوی گنجی مبدل می شود که فقط در درون می توان آن را یافت.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

فهرست

فصل اول
فصل دوم
بخش پایانی

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات