× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابچه گرایش های چهارگانه شخصیتی

دسته بندی های شخصیتی که نشان می دهند چگونه زندگی بهتری برای خود و دیگران خلق کنیم

دریافت این اثر

کتاب صوتی 3,000 تومان
برچسب ها: روانشناسی

خلاصه اثر

کتاب گرایش های چهارگانه درباره گروه بندی های اساسی شخصیتی می باشد که نشان می دهند چگونه زندگی بهتری برای خود و دیگران خلق کنیم. این چهار گرایش، آخرین تقسیم بندی از تیپ های شخصیتی مختلف در دنیای تعریف هویت ها هستند.

این کتاب، بینشی در مورد چهار گرایش فردی ارائه می دهد: حمایتگر، پرسشگر، ایثارگر، عصیانگر.

این چهار گرایش بطور ویژه در این مورد بحث می کنند که افراد چگونه به انتظارات بیرونی (انتظاراتی که دیگران از فرد دارند) و انتظارات درونی (انتظاراتی که فرد از خود دارد) پاسخ می دهند و این امر چگونه بر زندگی آن ها تاثیر می گذارد.

کتاب گرایش های چهارگانه، بر این موضوع تمرکز دارد که ادراک افراد مختلف، نسبت به جهان، از لحاظ انتظارات چگونه است. این تفاوت در ادراک، بسته به آگاهی فرد، می تواند منبع تضاد یا منبع بالقوه ای برای فرصت ها باشد.

طرز بیان و نوع استفاده از کلمات و رویکرد فرد نسبت به انتظارات دیگران، می تواند از مشکلات پیشگیری کرده و گرایش های مختلف را به اتّحادی بر مبنای مشارکت برساند. چگونگی بیان یک مطلب از سوی شما، همراه با کوشش برای درک و ملاحظه، می تواند نتیجه را تغییر دهد.

شناخت مخاطب و اقدام بر اساس آن، منجر به کارایی و بهره وری می شود. رابین از این کتاب بعنوان راهی موثّر برای انجام این کار استفاده می کند.

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 27.4 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 29 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات