کتاب کتابچه عادات موفقیت میلیونرها

دروازه ای به روی ثروت و کامیابی

3 از 1 نظر

صوتی

حجم دانلود: 34.5 مگا بایت

خلاصه کتاب کتابچه عادات موفقیت میلیونرها

کتابچه عادات موفقیت میلیونرها

دروازه ای به روی ثروت و کامیابی

در کتاب"عادات موفقیت میلیونرها"، سخنگوی انگیزشی و سرمایه گذار بخش املاک، دین گرازیُوسی توضیح می دهد که چطور افراد موفق، با اِعمال تغییراتِ به ظاهر ناچیز در کارهای روزمره خود، می توانند ثروت بیشتری بدست آورده، شادمانی خود را افزایش داده و بر موانع غلبه کنند. افراد موفق، نه تنها با پرورش عادات صحیح، بلکه با در پیش گرفتنِ ذهنیتِ درست پیرامونِ موانع زندگی، به اهداف خود دست می یابند.

کسانی که می خواهند میلیونر شوند، پس از اینکه فهمیدند آرزویشان چیست و خواستار چه چیزی در زندگی خود هستند، باید نحوه تفکر خود را در مورد ثروت و موفقیت بررسی نمایند. کارآفرینان نیز، مانند دیگر افراد، دارای دو شخصیتِ جنگجو هستند. شخصیتِ فرد قهرمان و شخصیت ِفرد بازنده. شخصیت قهرمان، نمایانگرِ پتانسیل نهایی و تعهد است. به منزله اینکه هر فردی می تواند نقاط قوت و موهبت های درونی خود را کاملا شکوفا سازد.

پرورش ذهنیت میلیونر بودن و ایجاد عادات موفق، فرآیندی نیست که یک شبه رخ دهد. برای دستیابی به اهدافی که دیگران فکر می کنند غیرقابل دسترس است، یک میلیونر مشتاق باید زمان بگذارد و در تقویت قهرمان درون خود کوشا باشد. برای حفظ روحیه مثبت اندیشی و قهرمان دوستی، شاید نیاز باشد تعامل خود را با افراد منفی محدود سازید. مربیان خصوصی موفق استخدام نمایید و هر چند ماه یکبار، اهداف خود را ارتقا دهید. اگر بطور مداوم این روند را دنبال کنید، پتانسیل درونی و اعتماد به خود، باعث می شود تا حدی رفاه مالی، سلامتی، استقلال حرفه ای و شادمانی را برای خود ایجاد نمایید که زمانی غیرممکن به نظر می رسید.

افراد ثروتمند، بازتاب ارزشی هستند که جامعه به اشخاص می دهد. او همچنین استدلال می کند که موفقیت مالی، محصول خوشبختی است و نه منبع آن. دین گرازیُوسی در کتاب "عادات موفقیت میلیونرها"، بر روی این موضوع تاکید دارد که اگر به هر فردی یک طرز فکر درست ارائه شود، می تواند ثروت شخصی قابل ملاحظه ای بدست آورد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

نظرات