× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

کتابشناسی

دائره المعارف های چاپ شده در ایران: از آغاز تا پایان بهار 1383

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده :

صفحات کتاب : 176

کنگره : ‏‫Z5849‭‬ ‭/ف2‏‫‭ع6 1391

دیویی : ‏‫‭016/039

کتابشناسی ملی : ‭م‌83-9468

شابک : ‏‫‭978-964-439-544-4‬‬

سال نشر : 1391

خلاصه اثر

آثار معرفی شده در این کتابشناسی، ۳۱۱ عنوان دائره المعارف منتشر شده در دوره قبل و بعد از انقلاب اس لامی ایران (از آغاز تا پایان بهار ۱۳۸۳ ) را در بر می گیرد. بدیهی است که در این بین دائره المعارف های مربوط به قرنهای پیش که در دوره اخیر به چاپ رسیده اند، نیز معرفی شده اند. برای گردآور ی اطلاعات سعی بر آن بوده که تا حد امکان کتاب ها دیده شود و پس از بررسی محتوایی، اطلاعات آنها برای معرفی استخراج و در مجموعه تنظیم شود.

اطلاعات ارائه شده شامل:
پدیدآورندگان، عنوان (همراه با آوانگا ری) محل نشر، ناشر، سال نشر، تعداد جلدها و یا صفحات، شماره بین المللی کتاب ( ISBN )، نوبت چاپ، و درصورت ضرورت اطلاعات گوناگون در ارتباط با کتاب (در بخش یادداشت ها) و موضوع کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی.

اطلاعات فوق بر اساس اصول فهرست نویسی و قواعد تنظیم کتاب شناسی ارائه شده است.اسامی کلیه پدید آورندگان، با فهرست مستند اسامی مشاهیر و مؤ لفان کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران کنترل شده اند و در صورت وجود مغایرت، ارجاعات لازم در بخش نمایه پدید آور...

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 2.4 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 170

موضوعات

فهرست

مقدمه
راهنمای آوانگاری
نشانه های اختصاری
کتابشناسی
نمایه ها
نمایه پدیدآور
نمایه عنوان
نمایه موضوع (فارسی)
نمایه موضوع (انگلیسی)
نمایه ناشران

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات