1 / 3

آشتی با یار مهربان

چالش های کتاب خوانی و راهکارهای پیش رو


دانلود کتاب آشتی با یار مهربان

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 742.2 کیلو بایت
صفحات کتاب : 66
6,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

ای مردم! همانا برای شما از جانب پروردگارتان برهانی آمده است، و ما نوری روشنگر (قرآن) بهسوی شما فرو فرستادیم. (نساء-174)

سپاس خداوندی را که بشر را به برهان حقانیت وجود ذیجود آخرین فرستادهاش و نور روشنیبخش کلامالله مجید هدایت کرد و ملت شریف ایران را با هدیهی آسمانی انقلاب اسلامی و حیات در ذیل نعمت ولایت در مسیر رشد و تعالی قرار داد.

انقلاب اسلامی، نعمت بی بدیلی بود که رهین ملت ایران شد تا مسیر تمدن سازی اسلامی و الگو شدن برای جهان بشریت را بپیماید و البته در این طریق راه ناپیموده هنوز زیاد است و نیازمند گام هایی استوار و خرد ورزانه هستیم. اندیشکده ی برهان که متشکل از جمعی از فرزندان انقلاب اسلامی است، کانونی است فعال در زمینه تبیین گفتمان تمدن ساز انقلاب اسلامی.

تلاش این موسسه اندیشه محور بر این است که با تکیه بر سرمایه و استعداد معرفتی – علمی نیروهای فرهیخته جریان انقلابی و ارزشی به تبیین گفتمان انقلاب کمک کرده، در مسیر تربیت نیروهای فکری تراز انقلاب اسلامی و یا به تعبیری «مؤمن اندیشه ورز جهادی» بکوشد.

این موسسه خود مسیر مطلوب خود را حرکت در چارچوب الگوی امام - امت می داند و بر این اساس، مبنای گفتمان سازی جهادگران فکری این اندیشکده بر پایه ی تبیین بیانات و دغدغه ها و مطالبات سیاسی - فرهنگی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تولید پژوهش های معرفتی و راهبردی معطوف به این مهم است.

اندیشکده ی برهان بر آن است که در مسیر یک جهاد فکری و اعتقادی منسجم و متقن با پاسخگویی مستدل و منطقی به پرسش ها و مسئله های کنونی جامعه، گره گشایی از معضلات فکری و نظری و شبهه زدایی و تولید تحلیل و تأملات سالم و پالوده از کج اندیشی و انحراف، گام بردارد.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 66

کنگره : DSR1692 ‭/ک24‏‫‬‮‭آ5 1395

دیویی : 955/0844

کتابشناسی ملی : 4569405

شابک : 978-600-97083-4-5

سال نشر : 1395

نظرات