× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

توکیو در 60 روز

خاطرات سفر به ژاپن؛ سرزمین آفتاب تابان

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

صفحات کتاب : 262

کنگره : ‏‫‭DS812‫‬‭‏‫‬‮‭‬

دیویی : ‏‫‬‭915/2044

کتابشناسی ملی : 6131638

شابک : ‏‫‭978-600-459770-8‬

سال نشر : 1399

خلاصه اثر

چه هیجان انگیز است وقتی به سرزمینی سفر کنی که فرصت آموختن و شناخت فرهنگ غنی آن سرزمین به تو اعطا شده باشد.

این کتاب دریچه ای را به رویت می گشاید که با نگاه دیگری یک دیار و فرهنگ مردمنش را نظاره کنی و مشتاق باشی برای یکبار هم که شده سفر به ان دیار را بیازمایی. آن دیار نیپون (ژاپن) یا سرزمین آفتاب تابان نام دارد.

نویسنده با مثال های واقعی، تجربه شخصی از درک فرهنگ، نظم و زیبایی ها و ظرافت هایی را از این سزمین اعجاب انگیز برای خواننده ای به تصویر کشیده و به زیور قلم آراسته که عطش آموختن و یادگیری دارد.

کتاب در عین کوچکی برای کسانی که می خواهند این گونه سفرها را تجربه کنند جذاب و آموزنده خواهد بود.


معرفی نویسنده:
زهرا گلیج دانش آموخته ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران هستم. اکنون به عنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره موسسه کارآفرینان توسعه هزاره سوم (ایکاتس) و دبیر کانون زنان بازرگان ایران مشغول فعالیت هستم.

در سال ۱۳۹۱ برابر با ۲۰۱۲ میلادی موفق شدم بورس فرصت مطالعاتی در موضوع کارآفرینی اجتماعی به صورت یک طرح پژوهشی از بنیاد ژاپن اخذ کنم و در دانشگاه واسدا ژاپن با حضور آقای پروفسور تانیموتو یکی از پیشکسوتان کارآفرینی اجتماعی و مسوولیت اجتماعی شرکتی این بورس را سپری کردم. کتاب حاضر حاصل تجربه من از این سفر به عنوان سفر علمی و فرهنگی بوده است.

کتاب‌الکترونیکی

20,000 تومان

حجم : 2.1 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 264

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات