1 / 3

اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

با یادگیری این اصطلاحات و واژگان، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت حرفه ای وارد دنیای ارتباطات و تجارت بین المللی طلا و جواهر شوید


دانلود کتاب اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 25.6 مگا بایت
صفحات کتاب : 146
87,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

با یادگیری این اصطلاحات و واژگان، در کوتاه ترین زمان ممکن بصورت حرفه ای وارد دنیای ارتباطات و تجارت بین المللی طلا و جواهر شوید.

کتاب فرهنگ جامع اصطلاحات و واژگان انگلیسی طلا و جواهر، کتابیست که به راحتی می توانید ﺑﺮای ارﺗﺒﺎﻃﺎت و تجارت ﺑﻴﻦاﻟﻤﻠﻠﻲ صنعت طلا و جواهر خود از آن استفاده کنید.

آﺷﻨﺎﻳﻲ ﺑﺎ اصطلاحات و واژگان انگلیسی در صنعت طلا و جواهر در همه امور مرتبط از جمله مطالعه بازار صنف طلا و جواهر، ﺧﺮﻳﺪ و فروش زیورآلات طلا و جواهر، خرید و فروش ابزارآلات و ﺗﺠﻬﻴﺰات ﻣﻮرد ﻧﻴﺎز و ﺑﻪ وﻳﮋه ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﺑﺎ ﻣﺨﺎﻃﺒﺎن ﻏﻴ ﺮ ﻓﺎرﺳﻲ زﺑﺎن ﻛﻪ ﺑﺎ زﺑﺎن بیت المللی انگلیسی آشنایی داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ، بسیار مفید و کاربردی ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.

احاطه بر اصطلاحات و واژگان کاربردی طلا و جواهر نه تنها اعتماد به نفس شما را در کسب و کار افزایش می دهد بلکه باعث می شود نشان دهید در کسب و کار خود چقدر قدرتمند هستید.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟
این کتاب برای علاقمندان و فعالان بازار طلا و جواهر نوشته شده است که نیاز دارند یاد بگیرند چگونه این اصطلاحات و واژگان را در محاوره های روزانه تجارت بین المللی خود به کار ببرند.

چه مباحثی در این کتاب مطرح می شود؟
در این کتاب فهرستی از جامع ترین اصطلاحات و واژگان انگلیسی به فارسی صنعت طلا و جواهر گردآوری شده تا شما عزیزان بتوانید به راحتی ﺑﺮای ارﺗﺒﺎﻃﺎت و تجارت بین المللی خود از آن استفاده کنید.

کتاب های مرتبط

بیشتر

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 146

کنگره : HD9536‭‬

دیویی : 338/274103

کتابشناسی ملی : 6049730

شابک : 978-600-248-958-6‬‬

سال نشر : 1398

نظرات