1 / 3

بازاریابی نینجایی

مهارت های زیرکانه فروش برای دستیابی به نتایج فوق العاده

موضوعات


خرید کتاب بازاریابی نینجایی

نوع محصول: کتاب‌الکترونیکی
حجم دانلود: 8.4 مگا بایت
صفحات کتاب : 472
15,000 تومان
افزودن به سبد خرید

خلاصه اثر

می دانستید که فروشندگان بزرگ لزوماً همین گونه متولد نمی شوند؟ آن ها ساخته می شوند. من اثبات زنده ی این هستم. با گذشته ی معین من، برای دوره ای در فروش کم تجربه بودم. من در کانسیل گراو در کانزاس، شهری کوچک با جمعیتی در حدود ۲،۳۰۰ تن بزرگ شدم. وقتی کلاس اول بودم، با ورم مغز، یک بیماری مغز و سیستم اعصاب مرکزی درگیر بودم. این بیماری من را با از کار افتادگی یک پا و لکنت زبان بر جای گذاشت. من آخرین نفری که در تیم انتخاب می شد، نبودم؛ من هرگز انتخاب نمی شدم! بزرگ ترین ترس من این بود که از من خواسته شود در کلاس با صدای بلند بخوانم و بچه های دیگر به لکنت زبان من بخندند.

در طی این دوره، آن چه من را به جلو می برد و روحیه ی من را بالا نگه می داشت، مادرم بود. او یک مشوق بود. او همیشه به من می گفت، «تو خوب می شوی. تو بهتر می شوی. یک روز تو می توانی راه بروی و نرمال حرف بزنی.» من از او چیزهای بسیاری درباره ی قدرت تشویق و ترغیب آموختم.

و حق با او بود! زمانی که به دبیرستان رسیدم، ورزش می کردم و بدون لکنت حرف می زدم.
ولی من یک درونگرا باقی ماندم. من دبیرستان، کالج و ارتش را گذراندم و خودم را با همسر و دختری ده ماهه یافتم که با هیچ شغلی در فورت کالینز در کلورادو زندگی می کردم. اگر بخواهید جایی زندگی کنید و نتوانید شغلی بیابید، چه کار می کنید؟ به فروختن رو می آورید. هر کسی می تواند شغلی در کمسیون فروش بیابد؛ بنابراین من شغلی به عنوان یک فروشنده ی املاک را شروع کردم که به طور خاصی انتخاب شغل مناسبی برای یک درونگرا نیست.

نخستین چیزی که نیاز داشتم کمی آموزش فروش بود، بدین ترتیب من بی درنگ برای یک رالی فروش بسیار بزرگ ثبت نام کردم که در دنور در کلورادو برگزار می شد. این دوره همه ی سخنرانان و کارشناسان فروش مشهور آن زمان را داشت. آن روز، من میزان سنگینی از آن چه اکنون افسردگی عصر فروش می نامم، دریافت کردم تکنیک های فروشی که به سنگینی با دست کاری، ارعاب و حقه هایی برای ترفند زدن به مشتری بار شده بود. این سیستم های اعتقادی برجسته حول محور کمبود و رقابت ساخته شد.

به من آموخته شد که فروش یک بازی اعداد است و مجبور هستی تماس های سرد (ناشناس) با تعداد معین از غریبه ها در روز داشته باشی تا زمانی که تعداد معینی از آن ها خرید کنند. به من گفته شد، آن ها «می خرند یا می میرند، تو باید پیش از این که نخستین بله را بگیری، ده تا نه دریافت کنی».

یک آموزش دهنده که بر روی تکنیک های بستن فروش صحبت می کرد، می گفت که وقتی یک مشتری از خرید امتناع می کند، او چمدان خود را باز می کند و یک مسواک بیرون می آورد. وقتی مشتری می پرسد، «این چیست؟» فروشنده پاسخ می دهد، «تا زمانی که این قرارداد فروش را امضا نکنید شما را رها نمی کنم.»

دیگری درباره ی اهمیت تمهیدات ذهنی حرف می زد: «وقتی از ماشین خود پیاده می شدم و به سوی در جلوی خانه ی آن ها می رفتم، با خود فکر می کردم، آن ها پول من را در جیب خود دارند!»

من رالی فروش را با حالتی بیمار رها کردم. من خودم را درون چه چیزی انداخته بودم؟ من فکر می کردم، باید راه بهتری باشد و قصد کردم آن را پیدا کنم.

نام من جیم دانلپ است. برخی از افراد من را جیمی دی صدا می زنند. بسیاری در تجارت معاملات املاک من را نینجای اصلی صدا می زنند. من زندگی حیرت انگیزی را زیسته ام. من با سفر و ماجراهای بسیار بزرگی توفیق یافته ام که هرگز نمی توانستم تصور کرده باشم. لری بهترین بخش درون من را باز کرد. روش تجارتی که اکنون فروش نینجایی نامیده می شود آن چه من باید به منظور تعقیب رؤیاهایم انجام می دادم، بود، از جمله پدال زدن در جاده ی حرفه ای و بهترینی که می توانستم باشم برای خانواده و مردم اطرافم.

من حالا یک بیماری رو به وخامت دارم و دیگر نمی توانم فروش معاملات املاک کنم ولی با این وجود می توانم نینجاهای دیگر را تشویق کنم تا بهترین خود باشند و مسیر نینجایی را پی گیری کنند. هزاران تن به منظور راه هایی برای بیان قدردانی خود برای من نوشته و دسترسی یافته اند تا به من بگویند که از طریق روش نینجایی فکر کردن و بودن در معاملات املاک من، زندگی آ ن ها برای بهتر شدن تا ابد تغییر کرده است.

من به طور عمیقی از این قدردانی می کنم ولی این قدرشناسی عمیق به لری تعلق دارد. او سخت کوشانه، پویاگرایانه و به طور مداوم به مدت بیست سال کار کرد تا برنامه ی فروش نینجایی را ایجاد و کامل کند. من فقط یک شخص خوشبخت هستم که آن چه انجام دادم با راهنمایی و پشتیبانی او بود.

شما می توانید در حرف ها و دانشی که من خوش شانس بوده ام تجربه کنم با خواندن این کتاب سهیم شوید. این کتاب به شما راهی بیرون از شرایط حال حاضر و محدودیت های شناخته شده ی شما پیشنهاد می کند و نوری بر مسیر به سوی مهارت حرفه ای و شخصی شما می تاباند.

بله این کتاب نیرویی دارد تا به شما کمک کند پول بیشتری در دوره ی کاری خود دربیاورید. مهم تر، زندگی شما را تغییر خواهد داد. توانایی شما را در ارتباط عمیق و صادقانه با مردم دنیایتان بهترین خود بودن دگرگون خواهد کرد. خوشبختانه برای دنیا، لری حرف ها و دانش خود را بر روی کاغذ آورد. شاید همان طور که به من کلید بهترینی که می توانستم باشم از طریق لری داده شد، شما کلید خود را برای باز کردن قفل بهترین خود در این کتاب پیدا کنید.

برچسب ها

مشخصات

نوع اثر : کتاب

صفحات کتاب : 472

کنگره : ‏‫‬‭HF5438/25

دیویی : ‏‫‬‭658/85

کتابشناسی ملی : 6131505

شابک : ‏‫‭978-622-712610-5‬‬

سال نشر : 1399

فهرست

پیشگفتار
مقدمه
بخش 1: مهارت شخصی
فصل 1: ساختار فکری نینجایی
فصل 2: ارتعاشات خوب
فصل 3: کنترل کردن انرژی احساسی خود
فصل 4: تشریفات
فصل 5: روال صبحگاهی نینجا
فصل 6: آنچه شما بر روی آن تمرکز می کنید، گسترده می شود
فصل 7: آموزش راه اندازی مغزتان
فصل 8: فرمول نتایج من
فصل 9: ساختن آینده خودتان
فصل 10: هشت مرحله کلیدی برای درست برنامه ریزی کردن
فصل 11: نیروی تأکیدات
فصل 12: قدرت تمرکز
بخش 2: فروش را متوقف کنید! حل کردن را آغاز کنید!
فصل 13: بازی تعقیب و گریز
فصل 14: ایجاد کردن ارزش
فصل 15: پرسیدن پرسش های درست
فصل 16: سئوال های FORD
فصل 17: نیروی FORD
فصل 18: مردم برای چه چیزی هزینه پرداخت می کنند؟
فصل 19: ایجاد طرح پیشنهادی ارزش خودتان
فصل 20: ساختن برند خودتان
فصل 21: یک مشاور پویای قابل اعتماد
فصل 22: هوشمند کار کردن
بخش 3: استراتژی تجارت نینجایی
فصل 23: قدرت جریان
فصل 24: شما یا قابل رؤیت یا غیر قابل رؤیت هستید
فصل 25: نیروی 8 در 8
فصل 26: شما چگونه یک تجارت ایجاد می کنید؟
فصل 27: نینجا نُه: پنج عادت روزانه شما
فصل 28: نینجا نُه: چهار عادت هفتگی شما
فصل 29: چه چیزی رما را عقب نگه می دارد؟
فصل 30: ساختن پایگاه اطلاعات خود
فصل 31: فرمت کردن و استفاده از پایگاه اطلاعات
فصل 32: قدرت زمان PIE
بخش 4: تماس و برقراری ارتباط
فصل 33: قانون پلاتین و شخصیت ها
فصل 34: استراتژی های تصمیم گیری
فصل 35: نیروی وانمود کردن
فصل 36: اجازه دادن
فصل 37: مشاوره نینجایی
فصل 38: مرحله 1: مشاوره نینجایی: ارتباط
فصل 39: مرحله 2. مشاوره نینجایی: اطلاعات
فصل 40: مرحله 3. مشاوره نینجایی: راه حل
فصل 41: مرحله 4. مشاوره نینجایی: طرح پیشنهادی
فصل 42: کمک کردن به مشتریان برای گرفتن تصمیم های خوب
فصل 43: نتیجه گیری: مسیر نینجایی
فصل 44: ضمیمه ها

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات

98990****6023

م کحدم ک پ ذممپحذعجعج ر رللجهحرل ل ل لغککر حاوانغ رپپککر ل مک پبم

1399/3/22

پاسخ