× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

بزبز زنگوله پا

نوع اثر : کتاب

ناشر : سروش

نویسنده :

تصویرگر : حدیثه قربان

صفحات کتاب : 28

کنگره : ‭‮دا‬130‬‭ط152ب ز 1394‬

کتابشناسی ملی : 3911243

شابک : 978-964-12-0966-9‬

سال نشر : 1394

خرید نسخه چاپی : bookroom.ir

دریافت این اثر

کتاب‌الکترونیکی 5,000 تومان

خرید نسخه چاپی

خلاصه اثر

در این کتاب نویسنده با زبانی ساده و کودکانه اتفاقاتی را که برای بزبز زنگوله پا و بزغاله هایش می افتد را بیان می کند و فضای تخیلی شیرینی را در ذهن کودکان تصویرسازی می کند.

در این کتاب داستان هایی چون "آش خوش مزه"، "لحاف گرم"، "گرگ برفی"، "گرگ باغبان"، "بچه خرس" و "کلوچه های ننه بزرگ" روایت می شود که در هر کدام بزغاله ها سعی می کنند از دست گرگ بدجنس که سعی دارد آنها را بگیرد فرار کرده و با هوشیاری از خود مراقبت می کنند.

شنگول و منگول و حبه انگور با توجه به توصیه های مادر خود هربار در مقابله با گرگ قصه پیروز شده و تجربیات زیادی را کسب می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های بارز کتاب هماهنگی تصاویر با سیر قصه است که باعث شده کودکان از لحاظ بصری هم بتوانند با داستان همذات پنداری نزدیکی داشته و درک بهتری از محتوای داستان در ذهنشان نقش ببندد.

کتاب‌الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 2.4 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 29

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات