× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

نگاهم کن مادر

نوع اثر : کتاب

ناشر : ماهواره

نویسنده :

صفحات کتاب : 340

کنگره : PIR8340

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 6150357

شابک : 978-600-459778-4

سال نشر : 1399

خلاصه اثر

می دانستم مادر مهربان است؛ دست هایش لطیف است؛ می دانستم با لمس صورت او دوباره زنده می شوم؛ می دانستم چشم هایش فرداهای مرا می بیند و حاضر است به خاطر فرزندش جان خود را بدهد.

صدایش دل نشین است و نوازش می کند؛ اما این ها برای من رؤیایی بیش نبود؛ رؤیای مادری که در خیالم با آن زندگی می کردم و با آن جان می گرفتم، حرف می زدم، درد دل می کردم، رازهایم را می گفتم. هر کس مرا می دید و می شنید که با خودم حرف می زنم پیش خود فکر می کرد که کودکی دیوانه هستم. فکر می کرد کودکی هستم که عقلش هیچ وقت رشد نکرده است.

اما نه، من دیوانه نبودم عقل من به اندازه ای می رسید که معنی بی مهری های مادرم را بفهمم... که معنی اخم کردن هایش را... که معنی همۀ جشن تولدهایی را که برایم نمی گرفت بفهمم. از وقتی که به یاد دارم خودم مادرِ خودم بوده ام؛ تکالیفم را به تنهایی و در گوشه ای از اتاق می نوشتم. همۀ خانه را جارو می کردم و خواهر کوچک ترم را حمام می بردم. کاملاً مانند مادری شده بودم که احتیاج به کسی نداشت.

انگار اصلاً خودم مادر به دنیا آمده بودم! او به من توجهی نمی کرد. فکر می کردم به خاطر خودم است؛ به خاطر اینکه مستقل باشم و به کسی تکیه نکنم؛ ولی روز به روز از مادر فاصله می گرفتم. بیشتر، او از من فرار می کرد...

کتاب‌الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 3.3 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 344

موضوعات

فهرست

بخش اول: مهر مادری
بخش دوم: دلهره
بخش سوم: سردرگمی
بخش چهارم: چه کسی می داند؟
بخش پنجم: کشف حقیقت زندگی من
بخش ششم: امید دوبارۀ زندگی من
بخش هفتم: ترس ها و انتخاب
بخش هشتم: دوراهی
بخش نهم: خط پایان
بخش دهم: فریاد بی صدا
بخش یازدهم: رها شدن
بخش دوازدهم: لمس احساس
بخش سیزدهم: سفر برفی
بخش چهاردهم: دلدادگی
بخش پانزدهم: گذشته، چراغ راه آینده
بخش شانزدهم: از رؤیا تا واقعیت
بخش هفدهم: نگاهم کرد مادر

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات