× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

مترو نوشت

نوع اثر : کتاب

ناشر : تیسا ساغر مهر

نویسنده :

گوینده : مژده شعبان

صفحات کتاب : 94

کنگره : PIR8337‭‬ ‭/ر213‏‫‭م2 1395

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 4099726

شابک : 978-600-7683-37-8

سال نشر : 1395

دریافت این اثر

کتاب صوتی 9,900 تومان

خلاصه اثر

مترو، شهر زیر زمینی پر جنب وجوشی است با دالان های تودرتو که قطارهای حاضر در آن به تمام مسیرهای زیر پوست شهر سرک می کشند. فضای تونل های بین ایستگاه ها سرد و تاریک است؛ اما جمعیّت همیشه حاضر در واگن های قطار، هیاهویی وصف ناپذیر ایجاد می کنند و ترن ها هم نفس با مسافران خط ریلی ایستگاه ها را درمی نوردند.

نرخ رو به رشد زندگی شهری و پیامدهای آن، از جمله بار سنگین ترافیک و همچنین هزینه های گزاف حمل و نقل در کلان شهرها، پاره ای از دلایلی است تا شهروندان به استفاده از قطار زیرزمینی روی آورند. شرایط اقتصادی، فرهنگی و سرعت در زندگی شهری و شتاب زدگی مردم، عامل شکل گیری و تربیت روحیه مبارزه و تندخویی شده؛ رفتاری که باعث شده افراد بدون توجه به حریم شهروندی یکدیگر، گاه با بی احترامی کار خود را پیش ببرند.

کتاب پیش رو تجربه شخصی نویسنده در مواجهه با ماجراهایی است که در واقعیت دیده شده و گاهی هر کدام از آن ها ساعاتی از زندگی یکی از مسافران را رقم می زند. روایت هایی که از زبان خود مسافران یا مشاهده های نگارنده به رشته تحریر درآمده است و در پاره ای از نوشته ها نیز دل مشغولی ها و دیدگاه های شخصی نویسنده ارائه شده است.

کتاب صوتی

9,900 تومان

حجم : 128.9 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 140 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 7

موضوعات

فهرست

توهم شبانه
بخت گشا
دخترک
بودار
فرجام ارتباطات
پیرمرد
عروسی در مترو

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات