× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

تمرینات روحی روانی و مراقبه

سن سی و تکنیک شامبالا

نوع اثر : کتاب

ناشر : رسپینا

نویسنده :

مترجم : سیدمحمدعلی بهروزی

ارائه دهنده : موج کتاب

گوینده : ایمان ساکی

صفحات کتاب : 90

کنگره : ‏‫‭BL627‏‫‬‮‭/ن9ت8 1396

دیویی : ‏‫‭158/12

کتابشناسی ملی : 4977374

شابک : ‫‬‮‭978-964-8559-78-1

سال نشر : 1396

دریافت این اثر

صوتی 12,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب صوتی تمرین روحی روانی و مراقبه، اثر آناستازیا نوویک، داستانی الهام بخش از زندگی دختر جوانی است که به دلیل تومور بدخیمی که دارد، کمی بیشتر زنده نیست. اما آشنایی او با یوگا و مدیتیشن، دنیایش را تغییر می دهد.

کتاب صوتی تمرین روحی روانی و مراقبه را با ترجمه ی سید محمدعلی بهروزی و صدای ایمان ساکی بشنوید و برای رسیدن به نتجه ی مطلوب، تمرین هایش را انجام دهید.
درباره ی کتاب صوتی تمرین روحی روانی و مراقبه

کتاب صوتی تمرین روحی روانی و مراقبه، خلاصه چهار جلدی با عنوان سن سی و تکنیک شامبالا است. آنستازیا نوویک، نویسنده‎ی کتاب تمرین روحی روانی و مراقبه سعی کرده است برای تسهیل درک و شناخت تکنیک های مراقبه و تمرکز، تمرینات مدیتیشن را توضیح دهد. در کتاب صوتی تمرین روحی روانی و مراقبه، از زندگی دختری می خوانیم که به دلیل تومور بدخیمی که در سرش دارد، افسرده شده است.

او از سردردهایش متوجه آن می شود. کمی بعد او با یک معلم یوگا (سن سی) آشنا می شود و این تمرینات به وسیله معلم یوگا (سن سی) به شاگردان آموزش داده می شود. این ها دید او را نسبت به زندگی تغییر می دهد و از او انسانی جدید می آفریند... درطول کتاب تمرین روحی روانی و مراقبه، تمرینات مراقبه توسط استاد سن سی کاملا توضیح داده می شود.

صوتی

12,000 تومان

حجم : 184.4 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در تلفن های همراه هوشمند و تلبت های مجهز به سیستم عامل اندروید و از طریق نرم افزارهای پخش کننده فراکتاب قابل مطالعه می باشد.

مدت زمان : 201 دقیقه

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات